Тіна Кароль показала архівні фото з весілля на Мальдівах

STYLERЗірки        07.11.2016 - 20:06
Фото: Весілля Тіни Кароль та Євгена Огіра (viva.ua)
Фото: Весілля Тіни Кароль та Євгена Огіра (viva.ua)

Редактори Viva.ua опублікували таємні фото з весілля української співачки і покійного Євгена Огіра

У 2008 році Тіна Кароль та Євген Огір таємно одружилися. Пара влаштувала на Мальдівах романтичну весільну церемонію. Через вісім років після церемонії, співачка поділилася весільними фотографіями, які раніше ніколи не публікувалися.

Фотографії з особистого архіву Тіни Кароль надані прес-службою співачки спеціально для Viva.

Відносини Тіни Кароль та Євгена Огіра починалися з професійних. У 2007-му році співачка знайшла нового продюсера. Якось непомітно стосунки співачки та Євгена переросли у дружні, а з дружніх – в близькі. Свої почуття колеги тримали в таємниці, пресі залишалося лише будувати здогади про особисте життя Тіни Кароль. Про те, що Євген зробив Тіні пропозицію, стало відомо набагато пізніше.

"Як-то раннього грудневого ранку Женя прийшов до мене з букетом квітів і солодощами. Я запропонувала йому чаю, а він раптом сказав: "Тіна, я прийняв рішення!" – "З приводу чаю?" Він посміхнувся, встав на одне коліно, взяв мою руку, ніжно поцілував і запропонував мені вийти за нього заміж", – згадує Кароль.

 

Фото: Таємне весілля Тіни Кароль на Мальдівах (viva.ua)

 

 Закохані розписалися в Києві, відразу після новорічних свят. Через кілька днів Тіна Кароль і Євген Огір відлетіли на медовий місяць на Мальдіви, де і зіграли весілля.

"Сам розпис був скромним. Ми подали заяву, домовилися про швидку закриту церемонію, на якій було присутнє вузьке коло людей – батьки, свідки, наші близькі родичі. А на Мальдівах ми вже таємно одружилися. Це була моя дівоча мрія – вийти заміж на Мальдівах", – зізналася співачка.

Повернувшись до Києва, подружжя повінчалось у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Тіна Кароль розповіла, що розпис для неї був лише формальністю, "оскільки вона віруюча людина, і весілля для неї – це саме вінчання".

Нагадаємо, Тіна Кароль написала зворушливе послання покійному чоловікові.

On Top