ru ua

Тіна Кароль розкрила свої секрети краси

Тіна Кароль розкрила свої секрети краси Фото: Тіна Кароль

Артистка правильно харчується і займається спортом

Українська співачка Тіна Кароль поділилася своїми рецептами краси і розповіла, що їй допомагає залишатися у такій прекрасній формі. Своїми порадами виконавиця поділилася з виданням Beauty.ua.

altФото: Тіна Кароль

У повсякденному житті Тіну часто можна зустріти без макіяжу. Дівчина дотримується простого правила – давати шкірі відпочивати після важкого сценічного гриму. Як правило, Кароль дотримується якогось одного б'юті-образу. Але іноді співачка може і поекспериментувати з драматичними – урізноманітнити свій стиль яскравою червоною помадою.

altФото: Тіна любить червоний колір помади

Співачка ніколи не забуває про спорт. З собою завжди у неї є тренувальна гумка. З її допомогою можна виконувати безліч вправ на всі групи м'язів і часто вони виявляються більш ефективними, ніж ті, які ми звикли виконувати з вільними вагами або з допомогою тренажерів. Крім того, Кароль використовує спеціальний таймер, що відраховує час кожні 20 секунд. Таким чином, щоб підтримувати форму співачка 4 рази на день за 15 хвилин виконує різні вправи на всі групи м'язів, змінюючи при цьому навантаження.

altФото: Тіна ніколи не забуває про спорт

Щоранку Тіна їсть вівсяну кашу, на обід овочі і морепродукти та рибу на вечерю. Це допомагає їй залишатися у формі та завжди бути повної енергії і сил. В якості перекусів Тіна вибирає фрукти. Лише іноді співачка дозволяє собі м'ясо або солодощі.

Як раніше писав Styler, Анастасію Приходько нагородили медаллю "За відродження України".