ua en ru

"Ти - продукт": дизайнер Андре Тан розповів, чому не бачить майбутнє своєї дочки в модельному бізнесі

"Ти - продукт": дизайнер Андре Тан розповів, чому не бачить майбутнє своєї дочки в модельному бізнесі Фото: Андре Тан (РБК-Україна)

За його словами, це дуже складна робота

Відомий і успішний український дизайнер Андре Тан, який входить в десятку кращих модельєрів України, розповів, як ставиться до того, що його дочка може піти в модельний бізнес. Про це він розповів в інтерв'ю Styler.

Дочці дизайнера лише півтора року, але Андре вже заявив, що проти того, щоб вона займалася модельним бізнесом в майбутньому.

За його словами, це дуже складна робота.

Дизайнер повідомив, що щорічно до Парижа приїжджає більше 1000 моделей – "відібраних красунь", але з них реально роботу отримують лише 100 дівчат.

"Інші просто бігають з висунутими язиками по кастингах, щоб якось піднести себе. Уявляєте, скільки людина претендує на одне місце? Це пекельна праця! Коли у тебе в день мінімум 12 кастингів, 4 показу. Коли ти в 4 ранку встаєш, а тебе вже фарбують. У тебе кілька зйомок в день, постійні перельоти і т. д.", - говорить Андре Тан.

Чоловік заявив, що ця робота підходить лише для дівчат від 16 до 25 років, тому що жити далі в такому ритмі – нереально. І це період, за який модель повинна максимально напрацювати зв'язки, далі вони послужать їй в реалізації тих завдань, які вона спочатку ставила перед собою.

Дизайнер підкреслив, що модельний бізнес – дуже жорстокий і дуже часто європейські дизайнери не соромлячись ображають моделей.

"Можуть сказати, мовляв, у тебе очі дрібненькі, або "ти – взагалі карлик". А для них "карлик" – це дівчина зростом 1 м 75 см. А повинна бути 1,80. Тому за час роботи можна багато комплексів придбати", - розповів він, уточнивши, що цінує працю кожної дівчини.

"На певному етапі, скажімо, через 2-3 роки в модельному бізнесі, ти розумієш, що ти – продукт, який або купують, або ні. І це ментально найскладніше – змиритися з тим, що ти продукт. Цей іспит хтось здає, а хтось ламається", - підсумував Андре Тан, додавши, що такого майбутнього для своєї дочки не бачить.

Нагадаємо, що Андре Тан відверто поділився своїми комплексами.