ru ua

"У мене дуже багато речей": стало відомо, де купує одяг Леся Нікітюк

"У мене дуже багато речей": стало відомо, де купує одяг Леся Нікітюк Леся Нікітюк (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

Телезірка здивувала відвертим зізнанням

Відома українська ведуча Леся Нікітюк розповіла, що потрібно купувати в брендових бутіках, а що можна і на базарі.

Як повідомляється на сайті "Нового каналу", нещодавно Нікітюк, яка родом з Хмельницького, прикупила шубку на знаменитому речовому ринку у своєму рідному місті.

"З Хмельницького ринку у мене дуже багато речей. З дитинства ми всі там одягалися... Останній раз була на ньому два місяці тому, в його бутіковій частині. Моя біла шубка звідти. Судячи з відгуків в інтернеті, вона всім сподобалася. До речі, жінка, яка мені її продала, попросила: "Леся, можна ми напишемо, що ви у нас купили?" - розповіла Леся.

За її словами, не завжди речі, куплені на базарі, програють у якості брендовим.

"Кілька місяців тому я купила собі нове взуття від Prada, і воно не витримало наших погоди і асфальту. А потім купила "прада" у нас на ринку у Хмельницькому. І я вам скажу, що ця пара виявилася якіснішою. Але уточню, що мова йде тільки про цей конкретний випадок", - зазначила телезірка.

Ведуча також дала пораду, який одяг купувати в брендових бутіках, а який - не обов'язково.

"Я для себе виробила таку рекомендацію: компоную звичайні речі правильного крою з брендовими аксесуарами. Наприклад, звичайна футболка - навіть не слім-фіт, а оверсайз - з підкачаними рукавами може виглядати дуже стильно. А якщо цю футболку заправити в джинси з високою посадкою і додати брендовий ремінь, це буде виглядати дуже круто і дорого", - резюмувала вона.

Раніше Нікітюк зізналася, що в сумці від Dolce & Gabbana носить банки з огірками.