ua en ru

"У нас всі люди чуттєві": український рокер про бажання переїхати на ПМЖ в іншу країну

"У нас всі люди чуттєві": український рокер про бажання переїхати на ПМЖ в іншу країну Green Grey (фото: facebook.com/GreenGreyOfficial)

Один з лідерів Green Grey висловився про еміграцію

Один з найвідоміших українських гітаристів, композитор і засновник рок-гурту "Green Grey" Андрій "Diezel" Яценко зізнався, що у нього самого і його колег було бажання переїхати на ПМЖ в іншу країну. Про це музикант сказав в інтерв'ю ведучій шоу "Без краватки" на телеканалі НЛО Іванні Онуфрійчук.

Він також зізнався, що знаменитий хіт "Емігрант" (трек з однойменного альбому 2002 року - ред.) був написаний саме тоді, коли з'явилися думки про те, щоб залишити країну в пошуках кращого життя.

"У нас там (за кордоном - ред.) друзі, родичі. У мене дев'яносто відсотків сім'ї проживає за кордоном, а зараз, на жаль, практично всі сто. Вони всі живуть у Німеччині, в Америці, вони всім задоволені. Хваляться, як у них все спокійно з грошима, з подорожами, тобто з цим проблем немає, все круто", - сказав Андрій.

Але, зазначив Diezel, у них там немає друзів і "немає тих теплих посиденьок на кухні, як у нас тут".

"Хто б що не говорив, але менталітет наш український хороший тим, що у нас всі люди чуттєві, можна навіть просто поговорити з незнайомою людиною, і тобі стане легше, а в Німеччині або Америці таке в принципі неможливо. Ми щасливі, що живемо в Україні", - резюмував рокер.

Відео з YouTube/GreenGreyOfficial

Раніше в мережі показали кращі журнальні обкладинки з українськими музикантами.