ua en ru

"У нас там дуже багато шанувальників": ONUKA висловилася про концерти в Росії

"У нас там дуже багато шанувальників": ONUKA висловилася про концерти в Росії Фото: Ната Жижченко (facebook.com/onuka.official)

Лідер гурту пояснила позицію музичного колективу

Лідер популярного українського гурту ONUKA Ната Жижченко висловилася про концерти в Росії та позицію колективу з цього приводу. Про це співачка розповіла в ексклюзивному інтерв'ю виданню DW.

За словами Ната, музичний колектив регулярно отримує запрошення на концерти з Російської Федерації.

"В Росії у нас дуже багато прихильників. Ми регулярно отримуємо безліч запитів на концерти, престижні фестивалі, гастролі по країні. Однак завжди відмовляємо. І у мене, і у музикантів одностайна позиція з цього приводу", - зазначила Жижченко.

До речі, ONUKA показала патріотичний банер в Берліні.

Фронтвумен популярної української групи ONUKA Нату Жижченко зустрів проукраїнський синьо-жовтий банер у столиці Німеччини - Берліні, який вивісили невідомі активісти.

Таким чином патріотичні діячі звернулися не тільки до Європи, але й безпосередньо до президента РФ Володимира Путіна. На самому банері написані слова: "Ми захищаємо свободу і територіальну цілісність країн Європи, захищаючи свободу і територіальну цілісність України. Володимир Путін, вгамуйте свої геополітичні амбіції і дайте свободу всій Україні".

Нагадаємо, 7 липня відбулася презентація першого синглу популярної етно-електронної групи ONUKA. Композиція, що отримала назву "Vsesvit", є провісником майбутнього, другого за рахунком, альбому Нати Жижченко і компанії. Відзначимо, що нова пісня була записана за участю французького дуету Deep Forest, який в 1995 році отримав премію "Греммі" за альбом "Boheme" в номінації Best World Music Album.

"Vsesvit" - духовно піднесений хіт world music, настрій якого можна описати як суміш Sigur Ros і саундтреків до The Lion King", - коментує новий сингл сама фронтвумен ONUKA.