Українка з тріумфом перемогла на міжнародному тенісному турнірі в Австралії

Українка з тріумфом перемогла на міжнародному тенісному турнірі в Австралії Фото: Ольга Савчук (youtube.com)

Ольга Савчук з Донецька стала справжньою сенсацією турніру WTA в Хобарті

Українська тенісистка з Донецька Ольга Савчук стала переможницею престижного турніру WTA в Австралії. Нагороду вона завоювала в парі з румункою Ралукой Олару. Про це повідомляє Федерація тенісу України в Facebook.

Турнір проходив у Хобарті (Австралія), а його призовий фонд склав 250 тисяч доларів.

У фіналі турніру українсько-румунський дует здобув перемогу над канадкою Габріелою Дабровський і китаянкою Ян Чжаосюань з рахунком з рахунком 0:6, 6:4, 10:5.

Українка вже прокоментувала свій успіх.

"Я дуже рада і схвильована. Дуже щаслива, що ми змогли виграти сьогодні після поразки у фіналі минулого тижня. І я з нетерпінням чекаю нашого завтрашнього дня, нарешті-то за два тижні буде вихідний. Також я в передчутті від майбутнього старту Відкритого чемпіонату Австралії", - сказала Ольга в інтерв'ю Великого тенісу України.

Для 29-річної тенісистки з Донецька це третій титул у парному розряді.

А на початку 2017 року з тенісисткою Світоліної стався неприємний конфуз на турнірі.