ua en ru

Українська гімнастка Різатдінова розповіла, як відновлює форму після пологів

Українська гімнастка Різатдінова розповіла, як відновлює форму після пологів Фото: Ганна Різатдінова (instagram.com-annarizatdinova)

Також Анна розповіла про свої плани повернутися в спорт

Чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 з художньої гімнастики Анна Різатдінова розповіла, як відновлює свою форму після пологів. Про це повідомила в интервью "КП в Україні".

Спортсменка розповіла, що під час вагітності багато літала, брала участь у майстер-класах в Європі, давала інтерв'ю і знялася в кількох фотосесіях, але після шостого місяця скасувала майже всі заходи і була сконцентрована виключно на підготовці до пологів. Дівчина ходила на йогу для вагітних, правильно харчувалася і не відчувала ніякого дискомфорту.

"Я не можу сказати, що виношування дитини стало якоюсь перешкодою для мене, щоб продовжувати реалізовувати всі свої плани", - говорить Анна.

Різатдінова уточнила, що їй залишилося скинути два кілограми, щоб повернутися на свою колишню форму - ту, що була до вагітності.

"Під час вагітності я займалася в залі, але робила тільки ті вправи, які мені дозволяли лікарі. Це були легкі навантаження. Але ближче до пологів я перестала ходити в зал. Намагалася багато плавати і багато гуляти. Загалом, на дивані я не лежала, була постійно в русі, так що повернути форму буде не складно", - вважає відома гімнастка.

Також Анна розповіла про свої плани повернутися у спорт.

"Безумовно, я повернуся в спорт, але тільки ось в якій якості - ще поки не знаю", - каже гімнастка.

Також Різатдінова відповіла на цікаве питання про те, що виявилося складніше - спорт чи материнство. Вона уточнила, що не може сказати, що материнство для неї - це щось важке.

"Мені укол зробили вчасно, і болю я майже не відчувала. Днями сину виповнився місяць, ми дійсно мало спимо, але я не втомлена, насолоджуюся кожним моментом з малюком. А спорт - це праця на результат, там я вже всього досяг", - говорить Анна.

Нагадаємо, що українська гімнастка Різатдінова назвала ім'я свого батька дитини. Скандальний український депутат-утікач і бізнесмен Олександр Онищенко зізнався, що є батьком первістка гімнастки Анни Ризатдиновой.