Українські зірки отримали нагороди в Кремлі

STYLERЗірки        26.10.2016 - 15:18
Фото: Час і Скло (realmofmusic.ru)
Фото: Час і Скло (realmofmusic.ru)

Українські виконавці - Время и Стекло та ВІА Гра - отримали нагороди на дні народження МУЗ ТВ

Популярний російський музичний телеканал МУЗ ТВ відсвяткував своє 20-річчя. День народження телеканал відсвяткував у стінах Кремлівського палацу в Москві концертною програмою за участі українських поп-зірок.

На офіційних сторінках в соцмережах опублікували знімки з заходу. Також фото можна побачити в особистих профілях українських виконавців в соціальній мережі Instagram.

Останнім часом з концертами в Росії, які пізніше обростають скандалами, світяться українські співачки Ані Лорак та Світлана Лобода. Однак цього разу, поп-зірки лише розмістили привітання російському телеканалу в мережі, а на пишному заході в Кремлі погостювали інші представники української сцени.

За статуеткою, що ознаменувала ювілей телеканалу, вирушили учасники українських колективів "Время и Стекло", а також популярне жіноче тріо "ВІА Гра". А от українська співачка Аліна Гросу, яка переїхала в Росію заради співпраці з Григорієм Лепсом, залишилась без нагороди.

Програма заходу також включала виступи нагороджених музикантів на головній сцені Москви, що охоче підтримали українські зірки.

У коментарях під фото шанувальники Аліни Гросу закликали не забувати батьківщину, на що співачка впевнено відповіла, що це неможливо.

"Не забуваю, її забути неможливо", - написала вона.

 

Спасибі за свято @muztv ❤️❤️❤️ #20летмузтв #музтв

A photo posted by ALINA GROSU (@alina_grosu) on

 

 

 

Група Час і Скло #музтв20лет

A photo posted by Телеканал МУЗ-ТБ (@muztv) on

 

Крім того, з 20-річчям привітав МУЗ ТВ молодий український співак Алексєєв.

До речі, чоловік Ірини Білик готовий кинути Росію заради сім'ї.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top