Українські зірки отримали нагороди в Кремлі

STYLERЗірки        26.10.2016 - 15:18
Фото: Час і Скло (realmofmusic.ru)
Фото: Час і Скло (realmofmusic.ru)

Українські виконавці - Время и Стекло та ВІА Гра - отримали нагороди на дні народження МУЗ ТВ

Популярний російський музичний телеканал МУЗ ТВ відсвяткував своє 20-річчя. День народження телеканал відсвяткував у стінах Кремлівського палацу в Москві концертною програмою за участі українських поп-зірок.

На офіційних сторінках в соцмережах опублікували знімки з заходу. Також фото можна побачити в особистих профілях українських виконавців в соціальній мережі Instagram.

Останнім часом з концертами в Росії, які пізніше обростають скандалами, світяться українські співачки Ані Лорак та Світлана Лобода. Однак цього разу, поп-зірки лише розмістили привітання російському телеканалу в мережі, а на пишному заході в Кремлі погостювали інші представники української сцени.

За статуеткою, що ознаменувала ювілей телеканалу, вирушили учасники українських колективів "Время и Стекло", а також популярне жіноче тріо "ВІА Гра". А от українська співачка Аліна Гросу, яка переїхала в Росію заради співпраці з Григорієм Лепсом, залишилась без нагороди.

Програма заходу також включала виступи нагороджених музикантів на головній сцені Москви, що охоче підтримали українські зірки.

У коментарях під фото шанувальники Аліни Гросу закликали не забувати батьківщину, на що співачка впевнено відповіла, що це неможливо.

"Не забуваю, її забути неможливо", - написала вона.

 

Спасибі за свято @muztv ❤️❤️❤️ #20летмузтв #музтв

A photo posted by ALINA GROSU (@alina_grosu) on

 

 

 

Група Час і Скло #музтв20лет

A photo posted by Телеканал МУЗ-ТБ (@muztv) on

 

Крім того, з 20-річчям привітав МУЗ ТВ молодий український співак Алексєєв.

До речі, чоловік Ірини Білик готовий кинути Росію заради сім'ї.

On Top