Український актор шокував пророцтвом про подальшу долю Росії

Український актор шокував пророцтвом про подальшу долю Росії
Фото: Антін Мухарський

Антін Мухарський не бачить іншого сценарію розвитку подій у сусідній державі

Український співак та актор Антін Мухарський передрік Росії долю Радянського Союзу – розпад. Про це він заявив в інтерв'ю Обоз.ТV.

Згідно з його прогнозом, першим ножа в спину Володимиру Путіну встромить чеченський лідер Рамзан Кадиров, який сьогодні "з азіатським підступністю" клянеться у вірності президенту РФ.

"Першої відокремиться Чечня, оскільки там створено окрему державу з військом... Вони до цього йдуть. Кадиров – дуже хитрий. Хлопець з азіатським підступністю спершу поклянеться, а потім першим встромить ножа у спину Путіна і Росії", - сказав Мухарський.

За Чечнею, на думку артиста, зі складу РФ захоче вийти Татарстан.

Передумовою для повного розпаду Росії Мухарський називає відсутність змін у Росії "протягом багатьох століть".

"Вона змінює зовнішні форми, але її суть залишається незмінною – це деспотична азіатська імперія, яка побудована на виключно вертикальної парадигмі буття, в якій на самому верху знаходиться "цар-батюшка", нижче розташовуються його "опричники-рішали", далі – буржуазне середовище, яке платить данину ... влади і є "холопи-раби", яких не шкода і в "Курську" втопити "Якщо подивитися на це з (точки зору) історичної перспективи, то у мене немає надій на те, що Росія може змінитися", - висловив думку український актор.

Нагадаємо, в Новоросійську привітали чоловіків з 23 лютого бігбордами з українськими військовими.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся