ua en ru

Помер відомий американський актор і музикант

Помер відомий американський актор і музикант Фото: Девід Кесседі (davidcassidy.com)

Артист пішов з життя на 68-му році

У США у Форт-Лодердейлі (штат Флорида) у відділенні інтенсивної терапії місцевої лікарні на 68-му році життя помер відомий американський актор і співак Девід Кессіді. Про це повідомляє Hollywood Reporter.

За кілька днів до смерті актор потрапив до лікарні в критичному стані. Йому була потрібна пересадка органів.

У вівторок, 21 листопада, родина актора прийняла рішення відключити його від апарату підтримки життєдіяльності.

Кессіді отримав всесвітню славу завдяки популярному американському комедійному музичному серіалу 1970-х років "Сім'я Партрідж".

Варто відзначити, що більшу частину свого життя актор боровся з алкогольною залежністю.

До речі, помер легендарний гітарист і один із засновників гурту AC/DC.

18 листопада, на 64 році життя помер легендарний гітарист, один із засновників рок-гурту AC/DC Малкольм Янг. Про це повідомили учасники колективу на своєму веб-сайті.

"Працюючи з неймовірною відданістю і самовіддачею, він був рушійною силою групи. Будучи гітаристом, автором текстів і далекоглядним музикантом, він був перфекціоністом і унікальною людиною. Він завжди дотримувався своїх прийомів і завжди доводив заплановане до кінця", - сказано в повідомленні.

Малькольм Мітчел Янг, відомий рок-музикант, ритм-гітарист і засновник австралійської рок-групи AC/DC народився 6 січня 1953 року в Глазго, Шотландія, в багатодітній родині. В Австралії сім'я Янгов переїхала, коли Малькольму було 10 років. Як і його старший брат Джордж, Малькольм був талановитим футболістом і збирався зробити спортивну кар'єру.

Малькольм і Ангус заснували AC/DC в листопаді 1973 року, коли Малькольму було 20 років, а Ангусу 18. Їх перше національне турне пройшло в 1974 році.