ru ua

Помер легендарний актор і режисер

Помер легендарний актор і режисер Фото: (facebook.com/LUBERTSYRIAMO)

Артист помер у віці 60 років

В Болгарії помер актор і режисер Ігор Войтулевич у віці 60 років. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу московського театру імені Маяковського.

"Ігор Войтулевич помер після тривалої хвороби в ніч на 23 серпня в Болгарії у віці 60 років", — йдеться в повідомленні театру.

Повідомляється, що Ігор Войтулевич був режисером кіно і театру. Він ставив спектаклі в "Сатириконі" і в театрі імені Маяковського, а також працював в Читинському театрі. Крім того, Войтулевич служив головним режисером Смоленського обласного театру і став одним з перших акторів Ізраїльського державного театру "Гешер".

Кілька слів про режисера сказав товариш по навчанню Войтулевича, який навчався на курс молодше.

"Він був дуже тонким режисером, дуже точним майстром... І нескінченним придумувальщиком... Світ ділиться на винахідників і набувачів... Він винаходив світ...", — пише Олексій Самольотов Facebook.

Помер легендарний актор і режисер

Скріншот поста облікового запису facebook.com/alexey.samoletov

Помер легендарний актор і режисер

Фото: (facebook.com/alexey.samoletov)

Войтулевич працював також в кіно, зокрема, він виступив режисером проектів "Весілля не буде", "Перевірка на любов", "Формула щастя" і "Нанолюбов". Він був не тільки режисером, але і актором у своїх фільмах. Войтулевич зіграв у серіалах "Сестра моя, Любов", "Господиня моєї долі" і "Торговий центр".

Нагадаємо, що нещодавно помер відомий американський музикант.

Слід нагадати, що раніше помер знаменитий голлівудський продюсер.

Також ми повідомляли, що загинула відома американська актриса.

Відео: (video.rbc.ua)