ru ua

Помер народний артист України

Помер народний артист України Фото: УНІАН

Співак помер на 76 році життя

Відомий співак, народний артист України, лауреат Національної премії України, професор кафедри оперного співу Національної музичної академії ім. Чайковського Роман Майборода помер на 76 році життя. Про це повідомляється на сайті Національної опери України.

Артист помер четвертого вересня. Прощання відбудеться 6 вересня у фойє бельетажу Національної опери України з 11.00 до 12.30. В 13.00 - відспівування у Володимирському соборі Києва.

Помер народний артист України

Фото: Роман Майборода (youtube.com RadianskaUkraina)

Роман Майборода - син композитора Георгія Майбороди та племінник композитора Платона Майбороди. Роман - один з представників української вокальної школи, виступав на найпрестижніших оперних сценах світу, а в останні роки вів вокальні майстер-класи у ряді зарубіжних консерваторій.

Помер народний артист України

Фото: Роман Майборода (youtube.comViktor Ostafeychuk)

Роман Георгійович працював викладачем Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Роботі з ним зобов'язані своїми успіхами багато провідних майстрів сучасного українського вокального мистецтва.

Він був лауреатом Всесоюзного конкурсу вокалістів імені Глінки у Вільнюсі, Міжнародного конкурсу в Тулузі, а також був володарем гран-прі і золотої медалі Міжнародного конкурсу молодих оперних співаків. Співав в операх Верді в Ризі, Талліні та Варшаві. Сцену залишив у 2012 році.

Відео: Роман Майборода (youtube.com/Viktor Ostafeychuk)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що помер легендарний дитячий письменник Едуард Успенський. Він помер у власному будинку під Москвою.

А також ми повідомляли про те, що на наступний день після свого дня народження померла відома оперна співачка.

Раніше повідомлялося, що в Естонії помер відомий оперний співак Тео Майсте. Йому було 86 років. Причини його смерті не повідомляються.

17 серпня Андрію Скрябіну виповнилося б 50 років