ru ua

"Людина з великої літери": померла народна артистка України

"Людина з великої літери": померла народна артистка України Ілюстративне фото (pixabay)

Перестало битися серце відомої української артистки

Сьогодні, 19 вересня, стало відомо, що з життя пішла народна артистка України, відома співачка, солістка Закарпатського народного хору Клара Попович-Лабик. Їй було 74 роки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила її колега Марина Манзулич.

"Людина з великої літери": померла народна артистка України

Фото: Клара Попович-Лабик (twitter.com/p_kabelnuy)

"Дуже страшну звістку почула я сьогодні з ранку... Померла наша колега, Людина з великої літери, Почесний громадянин Ужгорода, улюблениця наших учнів, вчитель музики Попович-Лабик Клара Василівна. Вічна пам'ять... Ми Вас ніколи не забудемо... Дуже сумно", - написала вона в публікації.

Відео: youtube.com/Vira Kobulei

Клара Лабик-Попович народилася 22 січня 1944 року на Радванці, що під Ужгородом, у сім'ї робітників. Мама працювала продавцем, а тато – на заводі. У 1963 році майбутня народна артистка закінчила музичне училище і тоді ж стала солісткою Закарпатського народного хору. Вона також давала уроки музики і співу.

"Людина з великої літери": померла народна артистка УкраїниФото: facebook.com/Марина Манзулич

У репертуарі Клари є українські, словацькі, угорські, румунські та російські пісні. Неодноразово нагороджувалася грамотами та медалями, а статус заслуженої артистки Української РСР вона одержала в 1974 році. У 2004 році Кларі було присвоєно звання народної артистки України.

Нагадаємо, помер легендарний російський телеведучий Андрій Мурашов, який майже всю кар'єру пропрацював на телеканалі ТВ2.

Раніше була названа причина смерті відомого українського художника Василя Івановича Гуріна, який 10 вересня пішов з життя на 80-му році життя.

Також повідомлялося, що померла уповноважений з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Герої, що загинули в серпні 2018