Урок про пріоритети від Стіва Джобса

Субота 24 жовтня 2015 18:30
Урок про пріоритети від Стіва Джобса
Фото: Стів Джобс з дружиною Лорен

Поглинений своєю справою Джобс якось пропустив ділову зустріч за досить легковажною, як здавалося багатьом, причини - і не помилився

Про засновника корпорації Apple ходили легенди ще за його життя, тепер же його образ фактично иконизирован. Втім, він справді був незвичайним і дуже мудрою людиною, а тому історії про нього цікаві подвійно.

Нещодавно видання Reamde розповіла про те, як відбулося перше побачення Джобса з його майбутньою дружиною Лорен Пауелл. Вони познайомилися в Стенфордської школи бізнесу. Стів Джобс читав доповідь, а Лорен проводила час в аудиторії, чекаючи своїх друзів, які навчалися в цьому вузі.

Красива дівчина сподобалася Джобсу настільки, що він не лише обмінявся з нею телефонами після виступу, але і в той же день вирішив запросити її на обід. Правда, на цей час у нього вже була призначена ділова зустріч, а Джобс, як відомо, дуже серйозно ставився до своєї роботи.

Розібратися з пріоритетами йому допоміг простий випробуваний спосіб. "Що б я зробив, якби це був останній день мого життя?" - запитав він себе. Не довго думаючи Стів повернувся в університет і забрав Лорен з собою. З тих пір вони були нерозлучні.

Всього через пару місяців Джобс зробив пропозицію. Правда, потім на пару місяців знову безпросвітно поринув у роботу, але, ледь не втративши кохання всього свого життя, вчасно одумався і виправився. І, як ми знаємо, вони жили довго і щасливо, поки смерть не розлучила їх.

Урок про пріоритети від Стіва Джобса

Фото: Стів Джобс з родиною

До речі, Лорен Пауелл розкритикувала новий фільм про свого покійного чоловіка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся