ru ua

Жахлива деталь: у Росії назвали несподівану причину смерті Хворостовського

Жахлива деталь: у Росії назвали несподівану причину смерті Хворостовського Фото: Дмитро Хворостовський (facebook.com Hvorostovsky)

Таємницю розкрила медсестра

З'явилася інформація, що оперний співак Дмитро Хворостовський, нібито, проходив лікування ембріональними стовбуровими клітинами, яке і призвело до настільки раптової загибелі артиста. Про це повідомляє російське видання Dni.ru.

Таємницю розкрила медсестра, яка працює в роковому медцентрі. Жінка була так вражена низкою акторських смертей, що порушила професійний етикет. За даними медсестри, саме в цій клініці лікувалися Олександр Абдулов, Олег Янковський та Дмитро Хворостовський.

Слід лікування стовбуровими клітинами простежується і в трагічних смертей Любові Поліщук, Анни Самохіної, Жанни Фріске. Всі вони були успішними, красивими, далеко не старими. А якщо хтось і був у віці, незадовго до своєї загибелі ніби розквітала, молодів. І раптом з'являвся рак.

Помітили таку закономірність і шанувальники Хворостовського. Багато ще кілька років тому передбачали, що співак використовує нетрадиційні методи лікування. А після того, як на весь світ прогриміла новина про жахливу захворюванні музиканта, згадали і любов російських зірок до стовбурових клітин.

Нагадаємо, що Дмитро Хворостовський помер 22 листопада в колі близьких в Лондоні. Протягом двох з половиною років всесвітньо відомий оперний виконавець боровся з пухлиною мозку. Тіло артиста кремували.

Читайте також у Росії "втратили" урну з прахом Хворостовського. За даними красноярських ЗМІ, Міністерство культури Красноярського краю приховує місцезнаходження урни з прахом Дмитра Хворостовського.