ua en ru

"В аудиторії без вікон, без дверей": Регіна Тодоренко розповіла про непросте життя в Лос-Анджелесі

"В аудиторії без вікон, без дверей": Регіна Тодоренко розповіла про непросте життя в Лос-Анджелесі Регіна Тодоренко (фото: instagram.com/reginatodorenko)

При цьому українська телеведуча намагається виділяти час і на відпочинок

Екс-ведуча популярного тревел-шоу "Орел и Решка" Регіна Тодоренко зізналася, що на заняття в американської кіноакадемії у неї йде в середньому по 10 годин. При цьому навчання може проходити в приміщенні без вікон і дверей. Такими подробицями Тодоренко поділилася з підписниками на своїй Іnstagram-сторінці.

Регіна Тодоренко в США

"Занять в Кіноакадемії просто не злічити. За 10 годині в аудиторії без вікон, без дверей. Але мені все одно дуже подобається!" - Регіна Тодоренко (фото: instagram.com/reginatodorenko)

Нагадаємо, що наприкінці листопада цього року Регіна Тодоренко шокувала багатьох шанувальників шоу "Орел и Решка", офіційно заявивши про свій відхід з проекту. Тоді телеведуча розповіла, що протягом всіх 4-х років вона хотіла покинути шоу і розвиватися далі. Проте щоразу їй було шкода залишати подорожі.

Після відходу з проекту Тодоренко поїхала в Лос-Анджелес, США. Деякий час дівчина приховувала справжню причину поїздки. А нещодавно зізналася, що вступила до Нью-Йоркської кіноакадемії, один з філіалів якого знаходиться у Лос-Анджелесі.

Регіна Тодоренко

Регіна Тодоренко активно захоплюється серфінгом (фото: instagram.com/reginatodorenko)

Також Тодоренко написала, що крім занять в кіноакадемії, вона активно займається серфінгом.

"Шкода, що в добі немає 25 годин. Нестерпно хочеться вирватися з класу, де сиджу по 10 годин, і катати по хвилях щодня! Але мені вдається поєднувати навчання з розвагами, чого і вам бажаю! Один раз пощастило з'їздити на серфінг в Малібу. Це було шикарно, я пищала немов божевільна, навіть незважаючи на те, що вода крижана, ноги-руки відмерзли, навіть незважаючи на те, що акули. Проводьте час з користю", - написала Регіна Тодоренко.

Тодоренко в Малібу

Тодоренко на серфінгу в Малібу (фото: instagram.com/reginatodorenko)

До речі, тим часом "Орел и Решка" запустив новий формат, де в якості ведучих виступають представники шоу-бізу. У мережі вже встигли обговорити заборонену в Україні Варнаву і Колю Сергу.