ru ua

"В кайф": Аніта Луценко разом з партнером по "Танцям з зірками" записали оригінальний відео-урок

"В кайф": Аніта Луценко разом з партнером по "Танцям з зірками" записали оригінальний відео-урок Аніта Луценко (фото: РБК-Україна/ STYLER)

Аніта Луценко почала нову "танцювальну традицію"

Відома фітнес-тренер Аніта Луценко вирішила поділитися зі своїми фанами нетрадиційним для себе тренуванням — у танцювальному стилі. Відомо, що Луценко досить часто на своїй instagram-сторінці публікує короткі відео, на яких показує різні корисні вправи.

На цей раз Аніта записала відео-урок, на якому разом з Сашком Прохоровим (партнер Луценко по шоу "Танці з зірками 2018") показує танцювальні рухи.

При цьому Луценко наголосила, що хотіла б продовжити робити так і надалі. А почати нову традицію вирішила з популярного танцювального напрямку контемп.

"Ми тут з Сашком поговорили і вирішили! А ми будемо вам щотижня в залежності від стилю нашого танцю проводити коротеньке навчання. І красиво, і корисно, і схуднете, і будемо розкривати в собі нове разом", — пише Аніта Луценко.

"Сьогодні контемп. Вивчай сзязку, вмикай повільну музику і танцюй в кайф. Раз 10 повторно відпрацьовану техніку — в самий раз", — підсумувала фітнес-тренер.

Аніта Луценко та Саша Прохоров показали танцювальні рухи в стилі контемп (відео: instagram.com/anitasporty)

До речі, під час першого ефіру шоу "Танці з зірками 2018" Луценко і Прохоров як раз виконали контемпорарі. Свій проникливий танець пара присвятила пам'яті Андрія Кузьменка (цього року відомому українському співакові виповнилося б 50 років).

За результатами голосування журі, пара Луценко-Прохоров отримала 18 балів, посівши 9-е місце з 13-ти (на жаль, через травму солістка групи "НеАнгелы" Слава Камінська не змогла вийти на паркет).

Як пройшов перший ефір "Танці з зірками 2018", дізнавайтеся у матеріалі: "Альфа-самець" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Аніта Луценко та Саша Прохоров

Аніта Луценко та Саша Прохоров (фото: instagram.com/anitasporty)

Нагадаємо, що ведучими першого ефіру стали Юрій Горбунов та Тіна Кароль.

Кароль також підкорила своїх шанувальників, виступивши на паркеті шоу. Співачка виконала відразу дві пісні, представивши спочатку дуже ніжний, а потім пристрасний танець.

Як пройшла офіційна презентація проекту "Танці з зірками 2018" (відео: STYLER)