ru ua

Вакарчук розкрив інтригу про спалені джинси на концерті в Івано-Франківську

Вакарчук розкрив інтригу про спалені джинси на концерті в Івано-Франківську Фото: Святослав Вакарчук (facebook.com/okeanelzyofficial/Вікторія Квітка)

Співак влаштував пожежу просто у гримерці

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук із посмішкою розказав, як зіпсував власні джинси на концерті в Івано-Франківську. Фотографію він раніше опублікував у Twitter, заінтригувавши фанатів цікавим коментарем.

"Франківськ! Ну ви і запалили! Джинси згоріли! Ледве сам врятувався!" - написав співак.

Вакарчук розкрив інтригу про спалені джинси на концерті в Івано-Франківську

Скріншот поста акаунта twitter.com/s_vakarchuk

Випадок він пояснив на прес-конференції у Львові, відео якої опинилося у мережі. Виявилося, що співак змок до нитки і намагався висушити джинси, які згоріли на обігрівачі.

"Я весь змок, особливо вкінці, коли пішов дощ. Я виходжу до людей, і мені не подобається стояти під накриттям, коли всі мокнуть. Ясно, що я сильно змок. Коли повернувся назад, то зрозумів, що свої запасні джинси я залишив у готелі. Мені не було що вдягти. Я не знайшов нічого кращого, аніж зняти їх і поставив на UFO. Я подумав, що почекаю 10-15 секунд. Воно так, як правило, працює. Проблема у тому, що в той момент хтось до мене зайшов чи подзвонив. Ну і через секунд 40 – хвилину я побачив, як вони палають. Ну і все. Я з честю погасив пожежу", розповів фронтмен.

Відео: Вакарчук про спалені джинси (facebook.com/svitlana.pudlyk)

До речі, Вакарчук емоційно прокоментував концерт "Океану Ельзи" у Львові.