"Закатати рукава і будувати країну": Вакарчук різко відповів на мовне питання

Вакарчук різко відповів на мовне питання
Фото: Святослав Вакарчук (facebook.com/okeanelzyofficial)

Артист вважає, що походження людини не повинно впливати на те, яке життя вона вибирає

Незалежно від того, якою мовою говорять люди, вони повинні будувати такий образ життя, яким будуть пишається, називаючи себе українцями. Таку думку висловив лідер група "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, сказано на сайт колективу.

"Але сьогодні, у ХХІ столітті, ми повинні сфокусуватися на будівництві держави, на так званий конституційний патріотизм. Щоб люди, незалежно від походження, незалежно від того, який їх рідну мову, незалежно від того, які історичні обставини їх привели в ситуацію, коли вони самі хочуть називати себе українцями, могли будувати такий образ життя, яким будуть пишатися і боятися втратити, яким будуть пишатися їх діти. Це і називається конституційний патріотизм - коли ти любиш свою країну просто за те, що вона є", – зазначив музикант.

"І для цього всім нам – і україно-і російськомовних – замість того, щоб витрачати час на такі питання, просто треба засукати рукави і будувати країну", – додав Вакарчук.

Раніше Вакарчук розповів про свої політичні амбіції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся