"Лицо попроще и жизнь удалася": Вася Обломов висміяв російську пропаганду

П'ятниця 19 травня 2017 10:33
Вася Обломов висміяв російську пропаганду
Фото: Вася Обломов (facebook.com/oblomov.vasya)

Російський музикант зняв пародійний кліп в стилі інтерв'ю

Выдомий музикант Вася Обломов висміяв російське телебачення, уявивши, що було б, якби він сам був одним з пропагандистів. Відповідний ролик опублікований на каналі співака в YouTube.

"Лицо попроще и жизнь удалася, отличный парень Обломов Вася, прилично "стелит", насколько можно, нести х*рню совсем не сложно", - співається в пісні.

Відео: Кліп Васі Обломова (youtube.com/vasyaoblomov)

"И мне бы предложили вести передачу, на первый гонорар с нее я купил бы дачу, передачи на ТВ вел бы еженедельно, с Никитой Михалковым, то вместе, то раздельно. Ржал бы над Шендеровичем и его матрацем, сбитого в Турции летчика называл бы асом, публично унижал бы Киев и всю Украину, в админке на встрече мне бы отсыпали кокаину", - співає Обломов.

"Хвалил бы правительство и его поступки, в разговорах с правоохранителями бросал бы трубки, говорил бы, что от санкций нам только польза, говорил бы, что Крым - это наша боль за отечество и его место истории. Говорил бы что отдыхать нужно в сочинском санатории. На сайке моей были бы вежливые люди", - продовжує музикант.

До речі, кліп екс-солістки "Ленінграда" виконаний на замовлення Кремля.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся