ua en ru

Вдова екс-учасника "Іванушки International" оприлюднила пісню, написану ним перед смертю

Вдова екс-учасника "Іванушки International" оприлюднила пісню, написану ним перед смертю Фото: Олег Яковлев (olegyakovlev.com)

Композиція отримала назву "Не плач", музику і слова до неї Яковлев написав сам

Сьогодні, 7 серпня у день похорону екс-соліста "Іванушки International" Олега Яковлева, вдова співака оприлюднила пісню, написану ним перед смертю. Про це перадає ТСН.

Композиція отримала назву "Не плач", музику і слова до неї Яковлев написав сам. Уривок з треку з'явився на офіційній сторінці артиста у Instagram.

"Його перша і остання авторська пісня. Він написав її в кінці минулого року, а завершив роботу над нею в березні. Планували реліз на осінь, оскільки сумний трек, осінній... Олежка був дуже натхненний і збирався писати-писати-писати! Свій стиль він позначив так "Я - чоловічий Земфір", - розповіла вдова Яковлева Олександра.

Олег Яковлев помер 29 червня від ускладнень після запалення легень. Артисту було 47 років, а пішов із життя він у московській клініці. Стан Олега погіршився у ніч проти середи, 28-го червня. Його одразу підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Втім, врятувати співака медикам не вдалося.

Нагадаємо, що стало відомо, де і коли поховають екс-соліста "Іванушки International" Олега Яковлєва.