ru ua

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери" Презентація фільму "Свінгери" (фото: прес-служба)

Компанія F Films влаштувала закриту вечірку для представників кіноіндустрії та ЗМІ, на якій був представлений зоряний акторський склад фільму

У Києві відбулася гучна презентація першої української секс-комедії "Свінгери", знятої за підтримки каналу "1+1", яка вийде на всеукраїнський кінопрокат з 1 січня 2018. Оля Полякова, Даша Астаф'єва, Олексій Вертинський особисто представили гостям заходу своїх персонажів, а також поділилися враженнями від участі у найвідвертішому фільмі України.

На вечірці гостей зустрічали дівчата в звабливій білизні, і запрошували спочатку залізти у ванну з золотим метафаном для веселого фото, а потім розташовуватися на великих ліжках. Тому в такій розслабленій атмосфері кінодіячі і журналісти знайомилися з першими кадрами фільму "Свінгери".

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: вся увага була прикута до зіркового складу першої української секс-комедії (прес-служба)

Оля Полякова, Даша Астаф'єва, Олексій Вертинський, Анна Саліванчук, В'ячеслав Довженко і Михайло Кукуюк в цей вечір зі сцени відверто розповідали ведучій заходу Каті Осадчій і гостям про своїх персонажів і коментували смішні сцени у фільмі.

Зазначимо, що вечірка була оформлена в "постільних" тонах. У декорі було багато червоного атласу. Фотозоны були прикрашені безліччю невеликих подушок, замість столиків гості могли з комфортом розміститися на величезних ліжках. Любителі яскравих фотосесій також могли взяти блискучу ванну з метафану, а хостес у відвертих вбраннях організовували їм блискучий душ. Сукня Каті Осадчої доповнювало атмосферу, нагадуючи вишуканий пеньюар чорного кольору, а її голову прикрашала кокетлива пов'язка для сну.

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: Оля Полякова постала у несподіваному образі: з блондинки перетворилася на зеленоволосу кокетку (прес-служба)

Вибір ведучої - не випадковий. Продюсерами української кінокомедії стали творці телепроекту "Світське життя з Катериною Осадчою".

Більшу частину вечора актори давали коментарі і позували для ЗМІ. На великому екрані було показано бекстейдж зі зйомок картини. Також не обійшлося і без "гострих" запитань від Каті Осадчої.

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: ванна з золотим метафаном (прес-служба)

Оля Полякова відзначилася, попросивши ведучу дізнатися у її партнера по зйомках, чи сподобалося йому цілуватися з нею.

"Свінгери" - це комедія про взаємини, пристрасті і непорозуміннях. Що робити, коли в шлюбі за 10 років згасла пристрасть? Або як змусити таки свого коханця зробити пропозицію руки і серця? Одного разу дві київські пари вирішили влаштувати собі парк емоційних атракціонів і помінялися партнерами...

Для кожного з акторів картина стала певною мірою викликом.

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: Оля Полякова (прес-служба)

"Я зіграла ну майже себе, - каже Оля Полякова. - Гламурна білявка, утриманка свого багатого чоловіка, яка ніколи не заробляла, а лише витрачала. Раптово вирішила стати дизайнером піжам. Моя героїня готова на все – тільки б переконати чоловіка дати грошей на втілення своєї ідеї".

Оля зізналася, що дуже нервувала під час сцени пристрасного поцілунку, бо раніше вона не брала участь у відвертих сценах і більше десяти років не цілувалася ні з ким, крім чоловіка. Але оскільки зйомки в кіно було її давньою мрією, вона відповідально підійшла до ролі і впоралася.

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: Даша Астаф'єва (прес-служба)

Одну з головних ролей в комедії зіграла співачка і екс-модель Playboy Даша Астаф'єва. Її героїня - вчителька англійської мови Світлана, яку коханець залишив роздягненою на балконі. Симпатичний сусід врятує дівчину від холоду і відчаю.

"Я граю дівчину, яку нічого не зупиняє у пошуках кохання. Коли прочитала сцени зі своєю героїнею, у мене склалося стійке враження, що я добре її розумію. Завдяки цій ролі я усвідомила, що багато разів у своєму житті я скакала з балкона на балкон. Мені здається, в цьому фільмі кожен побачить себе", - зізналася співачка.

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: Олексій Вертинський (прес-служба)

Ще один яскравий образ цієї секс-комедії - у Олексія Вертинського. За його визнанням, такого професійного виклику він чекав вже давно.

"Що до вражень від фільму, мені важко судити, так як ми самі його ще не бачили. Але сам факт, що ми нарешті забули про те, що у нас "сексу немає", що ми можемо трохи пофантазувати – це крок вперед і нові можливості".

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: виступ Даші Астаф'євої на презентації (прес-служба)

Партнер Даші по знімальному майданчику - актор Любомир Валивоц - зізнався, що намагався у відвертих сценах з секс-символом українського шоу-бізнесу зосередитися на акторській грі і тексті, і не звертати уваги на ті принади Даші, які бачив перед собою.

Актор В'ячеслав Довженко, якому на знімальному майданчику пощастило кілька дублів цілувати Олю Полякову, поділився враженнями ємко: "Це було високохудожньо".

А актор Михайло Кукуюк, якому дісталася роль багатія, який затіяв свінгерський секс-вечір, побажав усім присутнім добре подумати, перш ніж вдаватися до подібних експериментів.

"Коли ви подивіться наш фільм, ви побачите, куди можуть завести такі експерименти, і почнете цінувати тих партнерів, які поруч з вами", - сказав він.

Актриса Анна Саліванчук, яка втілила на екрані образ експресивної працівниці паспортного столу, згадала, як налаштовувалася на сцену, у якій їй потрібно зруйнувати будинок і кидатися стільцями.

"Представляла, що на місці мого екранного чоловіка міг би бути мій справжній, і починала все довкола трощити!" - поділилася актриса.

Вечірка в "постільних" тонах: Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери"

Фото: Анна Саліванчук і В'ячеслав Довженко (прес-служба)

Всі учасники фільму відзначали, що хоча назва передбачає певну провокаційність і відкритість сексуальної тематики, комедія "Свінгери" все ж головним чином про кохання. І задала романтичний настрій гостям Оля Полякова, яка виступила перед гостями з неперевершеним живим виконанням піано-версії своєї пісні "Любов - це біль", чим зірвала справжні овації залу.

А підняла градус грайливого настрою презентації Даша Астаф'єва, її музичний виступ з новою групою D. A. Band змусив танцювати розніжених на ліжках гостей.

Відео: Свінгери Офіційний тизер #1(YouTube/SuperUfd)

Не пропустіть прем'єру української комедії "Свінгери" з 1 січня на великих екранах. Допрем'єрний селебріті-показ стрічки з участю знімальної групи та акторів відбудеться 26 грудня.