ua en ru

Ведучий радіо "Вести" в прямому ефірі дав майстер-клас по спілкуванню з сепаратистами

Ведучий радіо "Вести" в прямому ефірі дав майстер-клас по спілкуванню з сепаратистами Фото: Гроза "ватников" Матвій Ганапольський

Матвій Ганапольський не посоромився у виразах, пояснюючи слухачеві, що він думає про його кохання до президента Росії

Слухач з Дніпропетровська, зателефонувавши в студію, ви у середу, 28 жовтня, в прямий ефір радіо "Вести", нарвався на потік "компліментів" від провідного Матвія Ганапольського.

Відразу після виведення дзвінка в студію, чоловік, який назвався Олександром, повідомив, що Володимир Путін його надихає.

"Як... І на що ж він вас надихає, Олександр?" - здивовано запитав Ганапольський.

У відповідь слухач зібрався було перерахувати ті якості, які йому особливо подобаються президента Росії, проте ведучий перебив його словами "вбивство українців...це його головна якість".

Олександр висловив свою незгоду з Матвієм, впевнено заявивши, що ніяких українців Путін не вбиває.

"Він єдиний, хто бореться за Україну і врятує її, я впевнений", - продовжив наполягати дніпропетровець.

Ці слова остаточно вивели ведучого з рівноваги. Нахилившись до мікрофона, він голосно і розбірливо вимовив, роблячи паузу після кожної фрази:

"Іди в ж.пу. Чуєш мене? Покидьок...Тварюка... Я тобі це кажу... По-перше, забаню, щоб я смороду цією тут більше не чув.. Ти смієш, скотина, телефонувати в ефір і прославляти людини, завдяки якому Україна ледь не загинула? Лайно".

Після цього тексту Матвій Ганапольський спокійним голосом запропонував продовжити ефір.

До речі, комедійний фільм "Він знову тут", що розповідає про пригоди Адольфа Гітлера у сучасному світі, став лідером кінопрокату в Німеччині.