Верняєв про стосунки з росіянами: Я не обіймаюсь ні з прапором, ні з назвою країни

STYLERЗірки        22.09.2016 - 14:35
Фото: Олег Верняєв (flickr.com)
Фото: Олег Верняєв (flickr.com)

Олімпійський чемпіон розповів про хороші відносини з російськими спортсменами і про те, яку країну він вважає своєю батьківщиною

Український гімнаст, чемпіон Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Олег Верняєв не бачить нічого поганого у спілкуванні з уболівальниками та спортсменами з Росії.

В інтерв'ю виданню Sport.ua спортсмен розповів, що з російськими колегами він підтримує хороші стосунки вже багато років.

"У Росії багато вболівальників, які мене протягом п'яти-шести років підтримують весь час, вітають, тобто, доброзичливо ставляться. І так само хлопці з їхньої команди. Ми спілкуємося з ними вже багато років. Я ж не обіймаюсь ні з чиїмсь прапором, ні з чиєюсь назвою країни. Я розмовляю з людиною, яку знаю вже не один рік, яка нам допомагає, яка на кожному змаганні може зателефонувати, запитати, дізнатися, що нам потрібно, і привезти", - сказав Верняєв.

Фото: Верняєв з російським спортсменом (flickr.com)

Також гімнаст заявив, що "категорично не хоче виступати за інші країни", окрім України.

"Я вже заявляв і до Ріо, і зараз, що категорично не хочу нікуди їхати. Я хочу бути тут. Це мій дім, моя країна, моя батьківщина, мені тут все подобається. Просто потрібно потихеньку розвивати спорт, покращувати. Тоді не тільки у мене, але і у багатьох спортсменів взагалі відпадуть ці питання", - сказав він.

Раніше Верняєв розповів про своїх улюблених дівчат.

On Top