ua en ru

Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото)

Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото) Фото: Олександр Порядинський (Колаж РБК-Україна)

Співак Олександр Порядинський продемонстрував підтягнуту фігуру у зйомці для елітного ательє

Олександр Порядинський запам'ятався українському глядачеві 15-річним підлітком з неймовірними вокальними даними, який переміг у четвертому сезоні шоу "Х-фактор".

Відео: Олександр Порядинський на Гала-концерті "Х-фактора-4", 04.01.2014 року (Youtube/Х-фактор)

За останні півроку артист показав вражаючий результат схуднення. Сашко скинув майже 70 кілограмів завдяки спорту та захопленню екстримом.

Нещодавно співак виступив у ролі моделі в стильній фотосесії для ательє "Императорский портной" у Києві, в якому шили костюми для семи глав різних держав, у тому числі і для трьох президентів України. Вартість пошиття вбрання в ательє стартує від $1100, а найдорожчий костюм, який доводилося шити власнику ательє, кравцю Стіву Кріплані, оцінюється в $30 тисяч.

Власника ательє і знаменитого іміджмейкера Стіва надихнули зовнішні зміни співака, які сталися з ним за рік. За словами кравця, він запам'ятав Сашу вгодованим підлітком, а зараз це абсолютно інша людина.

Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото)Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото)Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото)

Фото: Олександр Порядинський (прес-служба)

"Я люблю цілеспрямованих людей, і мені здається, Саша саме такий. Як іміджмейкер, можу сказати, що йому дуже йде класичний стиль. Модель Олександра – це смокінг, а білу сорочку можна обіграти різними аксесуарами", - вважає Стів.

Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото)Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото)Переможець "Х-фактора", який мав вагу майже 150 кг, показав вражаючий результат схуднення (фото)

Фото: Стів Кріплані (прес-служба)

Олександра отриманий досвід надихнув і змусив уважно ставитися до вибору свого образу.

"По-перше, я дуже радий знайомству зі Стівом! Тепер я знаю, які моделі і кольори мені підходять. Мені із-за особливостей фігури дуже важко часом підібрати ідеальний костюм, тому шити на замовлення – це вихід. А тут важливо те, що ще на етапі зняття мірок ти можеш вибрати всі складові майбутнього костюма: від кольору тканини і підкладки, то ґудзиків і ниток. Виступати в речах від ательє, де обслуговуються президенти, подвійно приємно. Під час зйомок я намагався уявити себе президентом, щоб краще вжитися в роль. У таких костюмах самооцінка, дійсно, підвищується", - ділиться співак.

Відзначимо, що в ательє для бізнес-еліти "Императорский портной" шили свої костюми багато представників шоу-бізнесу, імена яких тримаються в таємниці. Серед зразків з десяти тисяч тканин тут можна знайти найдорожчу в світі тканину з діамантовою крихтою і нитками із справжнього золота.

Особливістю ательє є те, що всі речі шиються за індивідуальними кресленнями. На кожен пошитий костюм наноситься ім'я замовника – колір і розмір шрифту обговорюється індивідуально.

За рейтингом, компанія входить в топ-10 кращих ательє світу. Це єдине в Києві ательє, всі речі якого мають довічну гарантію, а також підгонка одягу по фігурі завжди здійснюється безкоштовно, якщо клієнт поправився або схуд.

В матеріалі Styler ви також можете подивитися, як проходила зйомка фотосесії для ательє з участю Олександра Порядинського.