Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)

Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)
Фото: (instagram.com/eygeniavlasova)

Знаменита українська співачка святкує 40-річчя

5 квітня відома українська артистка святкує ювілей з дня народження — їй виповнилося 40 років.

Євгенія Власова народилася в Києві, в 1978 році, в родині артистів: її мати була актрисою, а батько співав у капелі імені Левка Ревуцького. Коли Жені був лише рік, батько залишив сім'ю, після чого з'явився вітчим, а через кілька років брат — Петро Крижанівський. До речі, він зараз працює її директором.

З самих малих років Євгенія захоплювалася співом. У тайні від матері вона відвідувала дитячий хор "Сонечко". Там вона стала провідною солісткою. По закінченню школи Євгенія Власова поступила в музичне училище ім. Глієра, де часто брала участь у різних співочих конкурсах. Паралельно з навчанням вона виступала в клубі "Голівуд". За ці гроші їй вдавалося утримувати сім'ю – маму і брата. Батько та вітчим їм не допомагали.

Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)Вітер надії: Євгенії Власової виповнилося 40 років (відео)
 

Фото: (instagram.com/eygeniavlasova)

Після одного з конкурсів Євгенії в 2000 році співачка познайомилася з Дмитром Костюком, який запропонував Жені стати її продюсером. За час співпраці було записано кілька пісень, проте переважно дівчина працювала над ними сама. На початку нульових популярність Євгенії Власової вийшла за межі України.

Через якийсь час вона вийшла заміж за Костюка. Як вона зізнавалася в інтерв'ю, причиною шлюбу стала незапланована вагітність. Незважаючи ні на що артистка любила Костюка і навіть кинула кар'єру заради сім'ї. 4 серпня 2004 року співачка стала мамою, у подружжя народилася донька Ніна.

Через постійні зради та приниження артистка пішла від Костюка і повернулася в музику. Вона знову почала брати участь у конкурсах, записувати пісні і навіть випустила альбом, але з часом зникла. Уу 2010 році виявилося, що у артистки рак шийки матки. Тоді співачка провела 2 тижні у відділі реанімації та перенесла 4 операції.

Після успішного лікування співачка знову стала співати на сцені, брати участь у благодійних акціях і навіть почала співпрацювати з групою "Dazzle Dreams". У 2010 році вона відкрила свою вокальну школу і надовго зникла зі сцени. У листопаді 2017 артистка знову потрапила в лікарню через наслідки лікування раку.

До Речі, Євгенія Власова розповіла, як її дочка впоралася з хворобою матері.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся