Він мій учитель: Шендерович встав на захист Райкіна

Він мій учитель: Шендерович встав на захист Райкіна
Фото: Костянтин Райкін (LiveInternet)

За словами Шендеровича, Райкін ще стримувався у своїх висловах

Російський письменник і публіцист Віктор Шендерович встав на захист Костянтина Райкіна, який нещодавно розкритикував російську цензуру. Про це він заявив в ефірі "Ехо Москви".

"З Райкіним сталося те, що у Довлатова називалося "щастям раптового звільнення мови". Час від часу можна почати говорити правду тими словами, якими ти хочеш. Хоча мені здалося, що він ще трошки гальмував. Трошки стримувався. При всьому богом даному темпераменту. Мені важко бути зовсім об'єктивним, тому що я знаю Костянтина Аркадійовича, страшно сказати, 42 роки. І він мій учитель, і я його люблю. Тому я звичайно не можу бути об'єктивним", - сказав Шендерович.

Також Шендерович попросив прихильників Райкіна обійтися без критики.

"Ми таким чином висуваємо Костянтину Аркадійовичу те, що він — повторюю, я з цього почав... — що він не Новодворська! Що він відразу не назвав їх кривавими бандитами, не відмовився співпрацювати. Можна було б так, але тоді б він не грав весь цей час. Не грав би. От і все. А це для нього надцінність. Ще раз; ми про це говорили у зв'язку з Чулпан Хаматової, у зв'язку з дуже багатьма випадками різними... — чому ми негайно і єхидно починаємо пред'являти претензії заручникам? Тому що ми всі в заручниках у них. Давайте все-таки поговоримо про те, чому ми у них в заручниках — і як би зробити так, щоб з цього стану полоненого вийти? Те, що зробив Райкін, — це крок до виходу з цього стану полоненого", - заявив він.

Як раніше повідомлялося, байкер "Хірург" "наїхав" на Костянтина Райкіна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся