ru ua

"Повертаюся в новому статусі": Лілія Ребрик вперше після пологів провела прямий ефір

"Повертаюся в новому статусі": Лілія Ребрик вперше після пологів провела прямий ефір Лілія Ребрик (фото: прес-служба каналу "Україна")

Відома телеведуча розповіла, що робить її щасливою

Всього через два тижні після пологів ведуча програми "Ранок з Україною", яка виходить на каналі "Україна" по буднях о 6:30, Лілія Ребрик повернулася до прямих ефірів.

За словами Лілії, вона неймовірно рада повернутися до улюбленої роботи. А поки вона заряджала глядачів бадьорістю і гарним настроєм, вдома з маленькою Поліною і старшою донькою Діаною залишився їхній тато Андрій Дикий.

"Повертаюся в ефір у новому статусі – мами двох дівчат. Поліна з татом і сестричкою залишились удома, о 4 ранку я її погодувала, залишила молоко, а о 9:30 після ефіру вже була вдома. Я займаюсь улюбленою справою, поспішаю на роботу, а після – лечу додому. Переконана, що для дитини найважливіше – бачити своїх батьків щасливими", - говорить Лілія.

"Повертаюся в новому статусі": Лілія Ребрик вперше після пологів провела прямий ефір

Лілія Ребрик з чоловіком і донькою (фото: прес-служба каналу "Україна")

Додамо, що наступний прямий ефір "Ранку з Україною" Лілія Ребрик проведе у четвер, 17 травня.

Як повідомлялося раніше, в квітні Лілія Ребрик пішла в невеликій декрет. У ніч на 30 квітня ведуча вдруге стала мамою. Другу дочку назвали Поліна. Ім'я для малятка придумала 5-річна дочка Лілії Ребрик і Андрія Дикого Діана.

Раніше перша прогулянка Лілії Ребрик з дитиною зворушила мережу.