ua en ru

Лікар розповів про подробиці хвороби співачки Власової, яка бореться за життя

Лікар розповів про подробиці хвороби співачки Власової, яка бореться за життя Фото: Євгенія Власова "vk.com evgeniavlasova)

За словами лікаря, співачці необхідна повторна операція

Популярна українська співачка і модель Євгенія Власова потрапила в реанімацію, де знаходиться вже 12 днів. Лікар експерт Віктор Литвиненко розповів про захворювання виконавиці, повідомляє "Обозреватель".

Медик повідомив, що спайкова кишкова непрохідність – це порушення просування харчових мас і травних соків по кишечнику, пов'язане з формуванням спайок.

За його словами, патологія викликається різними причинами, але частіше за все є наслідком хірургічного втручання. Захворювання характеризується сильними больовими відчуттями і асиметричним здуттям живота, блювотою, неможливістю відходження газів і стула, поступовим наростанням ознак інтоксикації.

"Як правило, виконується повторна операція. Лікування непрохідності майже завжди хірургічне, зволікання може викликати некротичні зміни стінок кишечника. Проводять операцію з роз'єднання спайок, накладання обхідного анастомозу або резекції ділянки кишечника (вид втручання підбирається індивідуально)", - сказав він.

Хворому призначають призначають інтенсивну терапію для усунення ознак інтоксикації,якщо він потрапив у лікарню.Також роблять мінімальну передопераційну підготовку і відразу ж приступають до хірургічної процедури.

Як раніше писав Styler, українців просять допомогти врятувати відому співачку, яка в реанімації бореться за своє життя.

Кошти для допомоги співачці Євгенії Власової можна перерахувати на картку "ПриватБанк" її мами, Поплавської Галини Анатоліївни. Номер картки: 4149 4391 0133 0367.

Зазначимо, що Євгенія Власова вісім років тому вже перенесла важку операцію, пов'язану з онкологічною хворобою.