ua en ru

Під час теракту в Барселоні Анастасія Заворотнюк опинилася в ста метрах від місця події

Під час теракту в Барселоні Анастасія Заворотнюк опинилася в ста метрах від місця події Фото: Анастасія Заворотнюк (instagram.com/a_zavorotnyuk)

Зірка серіалу "Моя прекрасна няня" поділилася відео з іспанської столиці після теракту

Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк 17 серпня під час теракту в Барселоні опинилася в ста метрах від місця події. Артистка розповіла про те, що сталося на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

В Барселоні актриса гостювала у своєї подруги. В момент здійснення теракту Заворотнюк опинилася всього в ста метрах від місця наїзду і покинула його лише хвилин за 15 до трагедії.

Про теракт зірка почула від свого чоловіка, який подзвонив їй, щоб дізнатися чи все з нею в порядку.

На першому з кількох опублікованих відео, актриса розповіла, що вони з подругою до дзвінка чоловіка ніяк не могли зрозуміти, чому так довго літають над їх домом вертольоти.

"Страшно в черговий раз зрозуміти, що для когось людське життя нічого не варте. Боляче усвідомлювати, що люди знову стали жертвами цієї безглуздої жорстокості. Глибокі співчуття постраждалим та їх близьким", – підписала відео Заворотнюк.

Відео: Заворотнюк розповіла про теракт (instagram.com/a_zavorotnyuk)

Вона зняла коротке відео безпосередньо на місці події, однак тоді Заворотнюк ще не знала, що саме сталося.

"Тут все оточено, водій не може приїхати і забрати мене звідси. Не знаю, що там відбувається, але сподіваюся, що все закінчиться добре", – сказала актриса в ролику.

Через деякий час вона опублікувала низку відео, на яких намагається покинути Барселону. Артистці, як і іншим, довелося стояти в заторах кілька годин.

"Третю годину стоїмо в заторі, нескінченний потік машин майже не рухається. А думки не відпускають. Дуже важке почуття... Ми з подругою були поруч з цим місцем і залишили його за 10 - 15 хв до жахливої трагедії. Сидячи на балконі в 100 метрах, дивувалися з приводу вертольотів, які кружляють у нас над головами. І тільки дзвінок мого чоловіка, який хвилювався за мене, прояснив ситуацію! Страшно дивитися на загиблих... боляче! За що?!" – написала під відео Заворотнюк.

Відео: Актриса намагалася покинути Барселону кілька годин (instagram.com/a_zavorotnyuk)

Відео: Затори (instagram.com/a_zavorotnyuk)

Відео: Барселона (instagram.com/a_zavorotnyuk)

Нагадаємо, відповідальність за теракт в Барселоні взяла на себе ІДІЛ.