ru ua

"Врізав би йому": Де Ніро назвав Трампа "покидьком"

"Врізав би йому": Де Ніро назвав Трампа "покидьком" Фото: Роберт Де Ніро (youtube.com)

Актор виступив антитрампівскої кампанії в соцмережах і закликав голосувати за майбутнє країни

Голлівудський актор Роберт Де Ніро вважає "дурнем" кандидатом в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Про це він розповів в ролику під тегом #VoteYourFuture, який створили в рамках антитрампівскої кампанії.

"Я маю на увазі, він такий відверто тупий. Він покидьок, пес, він свиня. Він шахрай, дерьмово актор. Собака, яка гавкає про те, в чому нічого не розуміє. Він не робить те, що повинен робити, йому наплювати на нас. Він думає, що це співтовариство гравців. Він не платить свої податки. Він ідіот. Краще за всіх висловився Колін Пауелл, назвавши його національною катастрофою. Він проблема цієї країни. Це так дратує мене, що ця країна дійшла до такої точки, що цей дурень, цей профан піднявся там, де зараз знаходиться", - говорить Де Ніро в ролику.

Зірка жорстко критикує Трампа, вважаючи, що його політика поведе США в неправильному напрямку.

"Він говорить, що хоче бити людей по обличчям. Що ж, я б сам врізав йому в обличчя. І ось таку людину ми хочемо бачити президентом? Я так не думаю. Що мене турбує, так це напрям, в якому піде ця країна. І мене дуже турбує те, що вона може піти в неправильному напрямку. З кимось на кшталт Дональда Трампа. Якщо вас турбує ваше майбутнє – голосуйте за майбутнє", – сказав американцям Де Ніро.

До речі, фото Трампа прикрасило книги з цитатами Гітлера.