Слідом за батьком: дочка Трампа показала розкішну квартиру

STYLERЗірки        10.11.2016 - 22:27
Фото: Іванка Трамп і її батько Дональд Трамп (elle.ru)
Фото: Іванка Трамп і її батько Дональд Трамп (elle.ru)

Дочка новообраного президента США показала свої апартаменти

Дочка мільярдера Дональда Трампа Іванка Трамп показала апартаменти на Манхеттені.

Незадовго до народження своєї першої дитини, 32-річна Іванка разом з чоловіком, медіамагнатом Джаредом Кушнером, придбала 10-кімнатні апартаменти на Манхеттені. При виборі квартири вона висловила лише одне побажання: "Ближче до офісу, інше неважливо", передає Elle.

Говорячи про офіс, Іванка є віце-президентом холдингу її батька Trump Organization.

"Немає нічого краще, ніж жити у двох кварталах від роботи. Увечері я можу забігти додому, поцілувати мою однорічну доньку Арабеллу Роуз, погодувати її, вкласти спати, а потім повернутися в офіс або піти на звану вечерю", - сказала дочка 45-го президента США.

Облаштовувати нове житло Іванці допомагала декоратор Келлі Біхан.

"Вона дуже уважна до деталей і швидко приймає рішення. Під час наших зустрічей вона могла, обговорюючи по телефону якусь багатомільйонну угоду, раптом натиснути на кнопку "вимкнути мікрофон", запитати мене: "Це той самий відтінок сірого, який ти мені показувала два тижні тому?" — знову включити і продовжити торгуватися", - розповіла Біхан.

 

 

 

Мистецтво знаходити компроміс згодилося доньці Трампа в процесі роботи над проектом.

"Я дуже консервативна, тому виступала за розкіш і гламур. Джареду ж до душі сучасний мінімалістський дизайн", - сказала вона.

Декоратор Іванки Келлі Біхан вважає, що в результаті вийшов стиль "мінімалізм з людським обличчям": спокійна палітра, яка пом'якшує жорсткі, строгі форми предметів.

У світі дизайну Іванка Трамп не новачок. У неї є власні лінії одягу, взуття, сумок і прикрас.

"Вона відразу чітко позначила бюджет проекту. І запевняю вас, він не був гігантським", - розповіла дизайнер Келлі Біхан.

"Мені не потрібна була красива візуалізація моєї майбутньої вітальні на екрані ноутбука.Я люблю підбирати предмети один за іншим. Келлі пропонувала мені цікаві об'єкти, і ми будували інтер'єр навколо них. Яскравий приклад — незвичайна люстра від Ліндсі Ейдельмана в їдальні. Це найперший предмет, який я вибрала для квартири, і мій найулюбленіший", - говорить Іванка

На стінах квартир Іванки чимало арт-об'єктів сучасних художників. Картин немає поки тільки в дитячій, але, схоже, це лише питання часу.

"Спершу я хотіла, щоб дитяча була абсолютно білою, нехай це і непрактично. А потім, почитавши книжки про виховання немовлят, дізналася, що їм потрібно бачити навколо себе яскраві фарби, і жахнулася: я ж усе зробила неправильно! Тепер потрібно щось вигадувати", -  поділилася Іванка Трамп.

У квартирі багато виконано на замовлення, узголів'я ліжка в спальні оббите оксамитом. Також в квартирі є впізнаваний дизайнерський об'єкт - "ікона" американського дизайну — шезлонг Lounge Chair, дизайн Чарльз і Рей Імс, Vitra.

Шезлонг Lounge Chair, дизайн Чарльз і Рей ІмсФото: Шезлонг Lounge Chair, дизайн Чарльз і Рей Імс (elle.ru)

"Якщо б я зайнялася оформленням квартири п'ять років тому, можливо, результат був би набагато менш вдалим. Тільки зараз я навчилася правильно розставляти пріоритети. Зрештою, мені страшенно пощастило: я живу в квартирі на Парк-авеню. Головне було просто її не зіпсувати! Все, що мені потрібно, — це будинок, щоб мої діти могли грати, де їм заманеться, а чоловік — дивитися телевізор, поклавши ноги на стіл. Мені не потрібні в будинку дорогі речі, до яких страшно зайвий раз доторкнутися", - поділилася Іванка.

Вигляд з апартаментів Іванки на МанхеттенФото: Вигляд з апартаментів Іванки на Манхеттен (elle.ru)

До речі, в мережі показали розкішний пентхаус Трампа.

On Top