ua en ru

"Вся в крові": російська артистка розповіла, як її побив колишній чоловік

"Вся в крові": російська артистка розповіла, як її побив колишній чоловік Фото: Клара Новікова (facebook.comVictor Sidorin)

Вона припустила, що реакцією чоловіка могли стати ревнощі

Відома російська артистка Клара Новікова розповіла, як її побив колишній чоловік. Про це пише "Комсомольська правда", посилаючись на ефір з 71-річною Новіковою на ростб.

"Ми зустріли Новий, 1976 рік і вийшли палити на майданчик з друзями, як раптом Новіков ні з того ні з сього як дав мені кулаком по обличчю, розбив ніс – я вся була в крові. Я не могла цього пробачити і зрозуміла, що більше я до нього не повернуся", – розповіла артистка.

Вона припустила, що реакцією чоловіка могла стати ревнощі.

"Я до того часу була популярною гарною артисткою, звичайно, за мною доглядали чоловіки. Новіков ревнував", – повідомила вона.

Новікова пробула одна всього декілька місяців - після розлучення артистка зустріла свого другого чоловіка, журналіста Юрія Зерчанинова, однак шлюб був недовгим. У чоловіка виявили проблеми з серцем, знадобилася термінова операція.

"Я поїхала на гастролі, так як мені сказали, що він під наглядом і все нормально. І ось я на гастролях, в номері у красивому платті, як раптом мені дзвонять і кажуть, що він помер", - розповіла Новікова.

За словами артистки, в той важкий період їй дуже допомогла підтримка публіки.

"Юрі зробили операцію в клініці на серце, але нам ніхто не сказав, що клапан може не прижитися. Я поїхала на гастролі, так як мені сказали, що він під наглядом і все нормально. І ось я на гастролях, в номері у красивому платті, як раптом мені дзвонять і кажуть, що він помер. Відразу після поминок я знову вийшла на сцену – публіка вже знала, що в мене сталося. Мене зустріли такими оваціями і підтримкою, що ніколи такого не було", – розповіла Клара Новікова.

Нагадаємо, що перша ракетка України стала обличчям турніру в Москві.