ua en ru

"Виступати для росіян": скандальна українська співачка поділилася своїми планами

"Виступати для росіян": скандальна українська співачка поділилася своїми планами Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Зірка розповіла, чого їй потрібно досягти

Відома українська співачка Світлана Лобода, яка регулярно виступає в РФ і отримала російську премію "Жінка року", зробила чергову скандальну заяву. В інтерв'ю glamour.ru вона повідомила про свої плани в кар'єрі.

"Я реаліст, і мало вірю в те, що людина, яка не живе в країні, може раптово стати зіркою. Ти повинен там вирости, знати їх сленг, ментальність, стати своїм для того, щоб бути там популярним. А ось розширювати географію, виступати для росіян по всьому світу - це можна і потрібно", - зазначила співачка.

"У нас в цьому році був дуже успішний тур по Америці та Канаді - скрізь аншлаги. Зараз Австралію пропонують, Китай... Тобто горизонти дійсно реально розширюються - і це саме те, чого ми так хотіли", - додала Лобода.

Вона також розповіла, що ніяк не вивчить англійську, але це їй не заважає, тому що вона не збирається завойовувати ринок англомовної музики.

Нагадаємо, Світлана Лобода отримала титул "Жінка 2017 року" за версією російського журналу Glamour.

Урочиста церемонія нагородження пройшла 13 листопада в Москві, в приміщенні Гелікон-опери.

"Світлана Лобода – справжній феномен вітчизняної поп-сцени. Всього за рік українська співачка завоювала слухачів по всій Росії нескладними, але такими, що запам'ятовуються, треками", – прокоментували в російському журналі.

Серед артистів, також отримали нагороди, виявилися Федір Бондарчук, Світлана Ходченкова, Анастасія Малєєва, Євгенія Медведєва, українська телеведуча Регіна Тодоренко та інші. Однак "Жінка року" є головною премією.

Крім того, Лобода отримала премію "Співачка року".

До речі, скандальна українська зірка скасувала кілька концертів у Росії.

"Дорогі друзі! На превеликий жаль я змушена відмінити два концерти: в Саратові і Волгограді, 14 і 15 листопада. Графік останніх місяців був настільки жорстким, що організм дав збій, і я сильно захворіла. Сподіваюся на ваше розуміння і підтримку. Ми в найближчі дні визначимо нові дати концертів та повідомимо вам про них", - розповіла виконавиця.