ua en ru

Витягували з того світу: мати Євгенії Власової розповіла про лікування співачки

Витягували з того світу: мати Євгенії Власової розповіла про лікування співачки Фото: Євгенія Власова (instagram.com/eygeniavlasova)

Мама української виконавиці спростувала фейк щодо її смерті

Українська співачка Євгенія Власова знову бореться за життя. Лікарі поки не поспішають давати прогнози щодо одужання, проте рецидиву раку у виконавиці не виявили. Про це повідомила її мама Галина Поплавська, передає ТСН.

"Їй дозволили маленький шматочок печива і вона його розкусила, запила компотом", - розповіла жінка.

Вона також відзначила, що кілька столичних клінік відмовилися приймати хвору, посилаючись на брак місць.

"З таким діагнозом бояться брати людей. Один до десяти. Люди не хочуть брати відповідальність", - розповіла вона.

Вісім років тому Власова поборола онкологічну хворобу, і тепер лікарі боялися рецидиву.

Рятувати пацієнтку взялися тільки в одній з найдорожчих лікарень Києва.

У співачки діагностували непрохідність кишечника – давні шви приросли до внутрішніх органів, в результаті чого життя Власової знову було під загрозою. Оперувати співачку викликали академіка Петра Фоміна. Стан виконавиці був стабільно важким, а матері залишалося тільки молитися.

Зазначається, що 78-річний академік почав операцію о 19:00, а закінчив о 0:30 ночі. В результаті рецидиву раку не виявили. Однак прогнозів на повне одужання поки ніхто з медиків не дає. Кожен день лікування коштує чималих грошей, а власні заощадження на порятунок доньки мати вже витратила.

"Поки я заплатила 280 тисяч зі знижкою 25%. Але ніхто не знає, наскільки це розтягнеться", - зазначила Галина Поплавська.

Вона також розповіла про фейк з приводу смерті співачки.

"Інформацію про загибель Жені поширюють недоброзичливці. Лікарі обережні в прогнозах. Але Женя жива. Сьогодні вона вперше поїла і зробила 10 кроків. Все непросто. Але вона на шляху до одужання. Лікарі кажуть, що Женя сильна. За неї стільки людей переживають! Величезна любов і почуття віри допомагають їй. Недоброзичливці нехай, навіть, не сподіваються. Женя рухається в потрібному напрямку", – повідомила Поплавська в коментарі виданню "Гордон".

Варто відзначити, що в шоу-бізнесі про нову хворобу Власової досі ніхто не знав, навіть, хрещений батько її єдиної дочки Костянтин Меладзе і колишній чоловік-продюсер Дмитро Костюк.

Раніше мама співачки Власової розповіла про стан дочки.