ua en ru

"Я відчуваю себе коханою": Патрісія Каас прилетіла в Київ і поділилася секретами супер-форми

"Я відчуваю себе коханою": Патрісія Каас прилетіла в Київ і поділилася секретами супер-форми Фото: Патрісія Каас (instagram.com-patriciakaasactu)

Французька зірка відверто розповіла про секрети її молодості

Француженка Патрісія Каас прильоту до Києва в рамках всеукраїнського туру, в якому вона відвідає Одесу, Львів. Дніпро і Харків. Знаменитість поділилася секретами краси, а також розповіла, що допомагає їй залишатися в такій чудовій формі. Про це вона повідомила в інтерв'ю "Світському житті".

"Я відчуваю себе коханої. Вся моя сім'я, мої брати і сестри, мають молодий вид - ми справжні щасливчики! Я не дуже люблю вечірки, не веду нічний спосіб життя. Можливо, це також допомагає. Я дуже дисциплінована щодо макіяжу, завжди добре очищаю шкіру перед сном. Маски, креми - можливо, це дійсно має сенс", - поділилася співачка.

Знаменитість зізналася, що дуже люит татуювання і ніколи цього не приховувала.

"Я ніколи не була проти тату, мені завжди це подобалося на інших людях. Але я якось не приміряла на себе. Прийшов час і щось в мені змінилося! В цей же час я втратила свою улюблену болонку Текілу. Тому я зважилася на такий емоційний крок. Спочатку я хотіла щось маленьке, але згодом вийшло тату на півспини! Це зображення жінки, трохи схожою на мене! Вона простягає руки до землі! І там є серце - і звичайно ж, це моя Текіла!" - сказала француженка.

Відео: Патрісія Каас (tsn.ua)

Читайте також українська співачка, яка виїхала в Росію, налякала своїм чином на Хеллоуїн.