ua en ru

"Я вже на межі": з'явилися моторошне відео і подробиці смерті репера Lil Peep

"Я вже на межі": з'явилися моторошне відео і подробиці смерті репера Lil Peep Фото: Репер Lil Peep (facebook.com/lilpeepmusic)

Виконавець помер у середу, 15 листопада, у віці 21 року

Репер Lil Peep помер напередодні свого концерту в місті Тусон (штат Арізона) від передозування наркотиками. Момент смерті артиста зняв його друг Бекси, який в цей момент вів пряму трансляцію в Instagram.

"Мабуть Peep в хвості автобуса віджимається і присідає, дивиться на свої м'язи. Я сам подивлюся", - говорить Бекси.

Коли хлопець підійшов до репера, справжнє ім'я якого було Густав Ар, той лежав на дивані з відкритим ротом й очима. На цьому трансляція перервалася, а пізніше була видалена з соцмережі.

(Відео 18+)

Відео: Друг Lil Peep зняв його смерть (youtube.com/Yung Tide)

Про залежності репера Lil Peep від наркотиків було відомо давно. Він часто про це згадував у своїх піснях і писав у соцмережах. Артист називав себе "продуктивним наркоманом", але при цьому шанувальників закликав не вживати наркотичні речовини.

Як пише Lenta.ru, Lil Peep любив кокаїн, ЛСД, гриби, екстазі і в особливості заспокійливий засіб Xanax. Один час репер брав по 20 таблеток транквілізатора на день, щоб "вгамувати тривогу".

Артист часто писав про свою депресію.

"Я депресивний наркоман, і я вже майже на межі", - він залишив посаду в Twitter.

Lil Peep помер перед своїм концертом, який повинен був пройти в місті Тусон, штат Арізона. За непідтвердженими даними, він взяв підроблений Xanax і опіоїдний анальгетик фентаніл. Хіп-хоп-виконавця доставили в найближчу лікарню, проте врятувати його не вдалося.

За кілька годин до смерті артист опублікував своє фото з голим торсом в Instagram.

"Я вже на межі": з'явилися моторошне відео і подробиці смерті репера Lil Peep

Скріншот поста (instagram.com/lilpeep)

"Коли я помру, ви мене полюбите", - підписав він знімок.

Раніше Styler повідомляв про те, що пішов з життя відомий репер.