ua en ru

"Я хочу тебе з'їсти": дочка Тіматі розповіла про розчленування

"Я хочу тебе з'їсти": дочка Тіматі розповіла про розчленування Фото: скріншот Instagram

Дочка виконавця в подробицях описала, як буде його їсти

Чотирирічна донька репера Тіматі розповіла, як хотіла б вбити і розчленувати свого батька. На відео дівчинка спокійно п'є сік і ділиться своїм бажанням "з'їсти тата". Відео було опубліковано в Instagram Тіматі.

"Я хочу відрізати татові голову. Потім дістану всю кров ложкою і вип'ю. А потім вже з'їм твоє м'ясо виделкою. Я хочу тата з'їсти! Ну тато, ну дай мені тебе з'їсти!" - зізнається Аліса.

Тіматі продовжив розмову на цю тему і запитав у неї, чи не шкода їй свого родича, і куди вона діне шматки його тіла, які не зможе доїсти. "Ну, кістки залишу в смітнику, а м'ясо залишу в холодильнику. Малюнки можу стерти - у мене є гумка. А бороду відріжу", - відповіла дочка виконавця.

Відео зібрало безліч коментарів від підписників репера. Деякі фанати жахнулися того, що сказала Аліса, і порадили відвести її до психолога. "Зверніться до психіатра, у дитини нервова система похитує. І тут немає нічого прикольного і смішного!", - йдеться в одному з коментарів. Інші користувачі навпаки захопилися фантазією дівчинки і назвали її "розумною і харизматичною".