ua en ru

"Я не зрадник": Приходько розкрила подробиці смертельних погроз на свою адресу

"Я не зрадник": Приходько розкрила подробиці смертельних погроз на свою адресу Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Співачка пояснила, хто і за що обіцяв прострелити їй голову

Відома українська співачка Анастасія Приходько, яка підтримує українських військових у зоні АТО, розкрила подробиці загроз, якими її намагаються залякати терористи. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Світському життю".

"Погрожують прострелити голову - це у них як додому не ходи", - каже Приходько.

Зірка, яка нещодавно отримала звання Заслуженої артистки України, пояснила Каті Осадчій, від кого отримує які смертельні загрози.

"Я розумію, що це "ДНР" більшість, тому що з "ЛНР" не пишуть, от саме з "ДНР". Ну, ось вони бачать, що я не здаюся, напевно, тому і погрожують", - говорить вона.

Відео: Приходько про загрози (Світське життя)

Вже скоро Анастасія знову відправиться в зону АТО – на цей раз, щоб привітати з днем народження" 95-ю бригаду.

"Ми їдемо їх вітати. Я не перестану їздити до них, тому що це наші ангели-охоронці, завдяки яким ми з тобою тут стоїмо і розмовляємо. Я обіймала цих хлопців, я їм в очі дивилася. Я їм сказала, що я з ними буду стільки, скільки треба, стільки, скільки зможу. Я від своїх слів не відмовляюся, тому що я не зрадник", - сказала Приходько.

Раніше Анастасія Приходько повідомила, що терористи загрожують її вбити.

"Мені обіцяли прострелити голову. На пошту приходили листи з погрозами. Перші тижні після того, як з'явилися погрози, я виходила з машини і обов'язково дивилася на даху. Але мене налякати складно, тим більше я роблю добрі справи, не бажаю нікому зла", - говорить Анастасія.

"Ми весь час конспирируемся. Вже і позивний мені давали, і машини під час поїздок міняли. Концерти в зоні АТО – це непроста тема на мене. Мені дуже хочеться підтримати хлопців, але військові поки не пускають", - каже Приходько.

До речі, Анастасія Приходько здивувала шанувальників новими "тату".