"Я стежила за ним близько двох років": дівчина Лещенко розповіла, чим він підкорив її

STYLERЗірки        08.11.2016 - 13:09
Фото: Сергій Лещенко та Анастасія Топольская (jashtar.kg)
Фото: Сергій Лещенко та Анастасія Топольская (jashtar.kg)

Діджей Анастасія Топольская згадала, як почалися її стосунки з народним депутатом

Дівчина Сергія Лещенко Анастасія Топольская зізналася, що спочатку вона не думала про флірт з нардепом, оскільки він був не в її смаку. Про це вона розповіла в інтерв'ю ТаблоId.

"Я стежила за ним вже близько двох років. Сергій мене привабив, насамперед, як цікава людина, як журналіст. Мене в ньому завжди цікавило те, що він політик - і ходить на вечірки і захоплюється електронною музикою. У нього широке коло інтересів. І коли ми познайомилися і почали розмовляти, ми говорили лише про музику. Ми почали обговорювати мої мікси, інших артистів. Якщо чесно, коли ми з ним зустрілися, я не думала про флірт. На перший погляд, він не в моєму смаку. Я розуміла, що можу у нього багато чому навчитися. А потім він зробив жест, в якому я побачила його увагу до мене як до жінки. І подумала - а чому б і ні", - поділилася Топольская.

Діджей розповіла, що саме її зачепило в Сергія Лещенка.

"Сергія я вибрала тому, що він сильніший за мене. І я чекала, коли в моєму житті з'явиться людина, яка стане для мене авторитетом, який буде вище, старше, сильніше. Це і є те, чого мені не вистачало у всіх моїх партнерів", - зазначила вона.

"Я просто втомилася. З тих пір як я розійшлася з чоловіком, я зайняла позицію глави сім'ї. У мене є мама, донька, я заробляла гроші, приймала рішення, організовувала побут. І я відчувала себе чоловіком. В мені почала розвиватися чоловіча енергія. І я дуже зросла. Я вже самодостатня і самостійна, тому мене важко втримати. Мене так швидко не приборкаєш. А у Сергія це вийшло. І, мабуть, саме це і стало ключовим моментом у моєму рішенні бути з ним чи не бути", - розповіла Топольская.

До речі, дівчина Лещенко розповіла, чим не догодила українцям.

On Top