ua en ru

"Я стежу за градусом мракобісся": російський музикант розповів про події в своїй країні

"Я стежу за градусом мракобісся": російський музикант розповів про події в своїй країні Фото: Олег Гітаркін (facebook.commesserchups)

Музиканти поки не планують виступи в Україні

Один з учасників російської серф-групи Messer Chups Олег Гітаркін розповів про події, які зараз відбуваються в РФ. На його думку, це мракобісся, але поки що він не планує залишати країну. Про це він повідомив в інтерв'ю Karabas Live.

"Я спостерігаю і стежу за градусом мракобісся, і мене це засмучує, але я намагаюся не здавати своїх позицій і продовжую робити свою справу. Але я звик з дитинства жити в Росії, і здивувався б, якби щось змінилося в кращу сторону. Місто Пітер я люблю і у мене багато хороших друзів і т. д. Так що іноді навіть приємно заповзти в свою нору, мокру і глибоку", - сказав артист.

На думку музиканта, артист не повинен втручатися в політику.

"Я не люблю політично підкованих артистів, так як політика — це завжди брехня. Що ліві, праві — це як маятник. Істина десь посередині. Я от і громадянином себе навіть не вважаю. Не люблю ура-патріотів і т. д. Краще б вони нормальну музику послухали уважніше. І патріотизм повинен бути у музиканта тільки один — До – ре — мі — фа — соль — ля — сі — до. Все інше не має ніякого відношення до музики", - висловився Гитаркин.

Відео: Кліп групи (YouTube/Олег Гитаркин)

Як раніше повідомляв Styler,звестную українську співачку госпіталізували.