ua en ru

Відома російська співачка показала понівечені хворобою руки

Відома російська співачка показала понівечені хворобою руки Фото: Юлія Началова (instagram.com/julianachalova)

Кілька років тому у неї діагностували подагру

Юлія Началова перестала ховати руки і вперше показала, що з ними сталося через хворобу. Про це свідчить відео, яке артистка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Відео: Юлія Началова (instagram.com/julianachalova)

На записі видно, що співачка вже не ховає руки в рукавичках і відкрито їх показує.
Кілька років тому у Юлії Началова діагностували подагру. Через це захворювання, яке викликається накопиченням в організмі сечової кислоти і вражає суглоби, пальці 36-річної співачки помітно деформувалися і вкрилися шишками.

Відео: Юлія Началова (instagram.com/julianachalova)

До речі, про хворобу артистки стало відомо випадково. Її автомобіль зупинили московські автоінспектори і зажадали пройти тест на алкоголь. Однак Началова категорично відмовилася це зробити. Пізніше вона зізналася, що не могла б сісти за руль в нетверезому вигляді, так як при подагрі спиртні напої категорично протипоказані.

Нагадаємо, Кіркоров опинився в центрі скандалу в США.

У мережі опублікували відео, на якому зірку переслідує жінка, яка вимагає вибачень за хамство і грубість.

Жінка пояснила, що, побачивши свого кумира в центрі Маямі, куди Кіркоров приїхав на відпочинок зі своїми дітьми, жінка разом зі своєю сім'єю і 9-річним сином підійшли, щоб привітатися і взяти автограф.

Філіп Кіркоров відповів фанатам в грубій формі і образив жінку нецензурними словами. Інцидент стався в магазині Miami Fashion District.