ua en ru

Юлія Зорій: "Всі мої новорічні бажання збуваються!"

Юлія Зорій: "Всі мої новорічні бажання збуваються!" Юлія Зорій (фото: прес-служба каналу ICTV)

Ведуча програми "Ранок у Великому Місті" на ICTV розповіла Styler про те, як відзначає Новий рік

Юля, що для вас Новий рік?

Насамперед, це якийсь особливий душевний стан. Дуже люблю це свято. Коли в магазинах починають з'являтися мандарини, а на вулицях сяють прикрашені ялинки, тут же розумію – ось, нарешті, Новий рік!

Які новорічні традиції існують у вашій родині?

Ми завжди дуже душевно відзначали це свято. Напевно, ще й тому він асоціюється у мене зі сміхом, гарним настроєм. І, природно, з подарунками (посміхається). Завжди радію і, як дитина, чекаю дива на Новий рік. В дитинстві ми приїжджали у гості до бабусі з дідусем, святкували, а потім ходили гуляти на площу до новорічній ялинці, або ж гості залишалися у нас. І нам із сестричкою теж було дозволено не спати до ранку, ми чекали і видивлялися Діда Мороза, навіть влаштовували йому якісь пастки, щоб не пропустити. Але все ж засипали, так і не зловили жодного разу.

Як будете відзначати в цьому році?

Вперше в житті буду святкувати не вдома, не з сім'єю і взагалі не в Україні. Полечу в теплі краї, до сонечка. Дуже цікаво подивитися, як святкують Новий рік там. Хоча для мене це, звичайно, незвично.

Юлія Зорій: "Всі мої новорічні бажання збуваються!"

Фото: Юлія Зорій (прес-служба каналу ICTV)

Як створюєте собі новорічний настрій?

У мене є свій невеликий ритуал, який я роблю щороку. У середині грудня, незадовго до Дня Святого Миколая прикрашаю свою ялинку. Мені дуже подобається цей процес. Дістаю маленький підлоговий біокамін і вмикаю диск з підбіркою новорічних пісень. І все, у мене моя новорічна атмосфера!

А як обираєте вбрання для зустрічі Нового року?

Взагалі я не вірю в забобони, але перед новорічними святами завжди заходжу на сайти різних астрологів і читаю, що ж вони рекомендують з цього приводу. Прислухаюся до їхніх порад. Мені хочеться вірити, що це буде мені допомагати протягом наступного року. Сама себе переконую – і це працює. Цей рік, наприклад, потрібно зустрічати у чомусь жовтому. Або хоча б вибрати якісь золоті прикраси, наприклад, красиву біжутерію.

Бажання опівночі загадуєте?

Скажу більше – роблю це кожну новорічну ніч, і останні кілька років всі ці бажання здійснилися! Три роки тому я хотіла змінити роботу – і стала ведучою на ICTV. Торік хотіла грати в театрі, зніматися в кіно – так і сталося. Головне – сформулювати своє бажання максимально конкретно, щоб воно точно збулося.

Що готуєте до новорічного столу?

Є улюблені страви, до яких я звикла – це, насамперед, те що готує бабуся. Холодець, олів'є, "шуба" – так, можливо, це банально, але я не уявляю Новий рік без цих бабусиних страв. Мені нецікаво купувати їх у магазині, я повинна знати, що їх готує саме бабуся – тоді мені це смачно і створює новорічну атмосферу. А взагалі в новорічні свята люблю побалувати себе тим, що в звичайний час не їм – наприклад, бутербродом з ікрою або рибкою.

А подарунки вибираєте заздалегідь або в останню хвилину?

В останню секунду! Мені завжди здається, що ще є багато часу, я все встигаю. Пишу списки, розпитую друзів, аналізую... Але завжди виходить так, що літаю по місту за три години до Нового року і вибираю подарунки вже не заглядаючи у свій список – просто щось купити. І кожен рік кажу собі – це було в останній раз (сміється)!