ru ua

Юні гості: діти Кейт Міддлтон відвідали весілля принца Гаррі (фото)

Юні гості: діти Кейт Міддлтон відвідали весілля принца Гаррі (фото) Фото: (instagram.com/kensingtonroyal)

Королівські спадкоємці принц Джордж і принцеса Шарлотта побували на урочистій події

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл відбулася 19 травня. У числі гостей були не тільки представники королівської еліти, але і популярні артисти, актори, спортсмени, політичні діячі, законодавці моди та багато інших. Чотирирічний принц Джордж і трирічна принцеса Шарлотта також були внесені в список запрошених гостей. На фотографіях, опублікованих TODAY в Twitter, помітно, що малюки подорослішали.

Малюки з'явилися на церемонію одруження разом з Герцогинею Кембриджською Кейт Міддлтон і принцом Вільямом. На фотографіях принц Джордж і принцеса Шарлотта виглядають більш серйозними і дорослими.

Юні гості: діти Кейт Міддлтон відвідали весілля принца Гаррі (фото)Юні гості: діти Кейт Міддлтон відвідали весілля принца Гаррі (фото)

Фото: (twitter.com/TODAYshow)

Юні гості: діти Кейт Міддлтон відвідали весілля принца Гаррі (фото)

Фото: (twitter.com/TODAYshow)

Церемонія одруження стала однією з найважливіших подій 2018 в Кенсингтонському палаці. Онук Єлизавети II, 33-річний принц Гаррі, а також 36-річна американська актриса, відома за роллю в серіалі "Форс-Мажори" запросили на одруження безліч зіркових гостей. Молодята вирішили продовжити традицію принца Вільяма і віддали всі свої подарунки у різні фонди.

До речі, тато Меган Маркл не приїхав на весілля. За офіційними даними, за станом здоров'я, проте західні ЗМІ повідомили, що він не хотів привертати до себе увагу, так як він неоднозначна фігура з не дуже хорошою репутацією.

Відео: video.rbc.ua