ua en ru

"Заново вчиться їсти": мама співачки Власової розповіла про стан дочки

"Заново вчиться їсти": мама співачки Власової розповіла про стан дочки Фото: Євгенія Власова (facebook.com-realvlasova)

Артистка потрапила в реанімацію, де знаходиться вже 12 днів

39-річна українська співачка Євгенія Власова заново вчиться їсти. Про це "Вестям"розповіла її мати Галина Поплавська.

"На даний момент Женя заново вчиться їсти. Їй потрібно завести організм, щоб вона могла нормально харчуватися. Другу операцію робив 78-річний академік Петро Дмитрович Фомін", - сказала вона.

Співачка потрапила в реанімацію через наслідки хірургічного втручання і хіміотерапії. Євгенія Власова вісім років тому перенесла важку операцію, пов'язану з онкологічним захворюванням, тому виникли ускладнення.

"Вся це історія сталася через те, що після операції вісім років тому в Феофанії у неї внутрішні органи приросли до швах. Женя довго лежала, а потрібно було рухатися, щоб цього не сталося. В результаті цього сталося ускладнення. Спочатку кілька лікарень відмовилися брати Євгену. Погодилася лише одна. Після першої операції запросили Фоміна", - розповіла мама співачки.

"Зараз ми йдемо до одужання маленькими кроками. Позавчора Женя почала розмовляти. Вчора ми вже трошки посміялися. Академік Фомін відстежує кожен день її стан. Я вірю. Що все буде добре", - додала Галина Поплавська.

Раніше лікар розповів про подробиці хвороби співачки Власової, яка бореться за життя.

Медик повідомив, що спайкова кишкова непрохідність - це порушення просування харчових мас і травних соків по кишечнику, пов'язане з формуванням спайок.

Хворому призначають призначають інтенсивну терапію для усунення ознак інтоксикації, якщо він потрапив до лікарні.