ua en ru

"Тут натхнення": відомий рок-музикант зізнався в любові до Києва

"Тут натхнення": відомий рок-музикант зізнався в любові до Києва Фото: Сергій Міхалок (facebook.com brutto.official)

На думку артиста, у столиці України є особливий біоритм

Білоруський музикант, соліст групи Brutto Сергій Міхалок, в якого є посвідка на проживання в Україні, заявив про свою симпатію і любов до Києва. Про це він розповів в інтерв'ю "On Air".

"Будь-яке місто живе! Воно дихає, розмовляє, дивиться і підказує, допомагає тобі чи навпаки заважає, якщо ви не підходите один одному. Київ прекрасний, дуже радісний і вільний. Він дуже атмосферний! У Києва є особливий біоритм, який підходить для повного, насиченого життя та плідної роботи! У мене тут завжди є натхнення — недарма тут я записав сім або вісім своїх альбомів. А ще Дніпро! Коли я біжу крос по мосту на Труханів острів, то реально чую якісь обривки фраз, слів — навіть озираюся. Але розумію, що це річка так щось віщає...Містика", - зізнався Міхалок.

"Тут натхнення": відомий рок-музикант зізнався в любові до КиєваФото: Сергій Міхалок (facebook.com brutto.official)

Також виконавець розповів, які емоції у нього викликає рідний Мінськ.

"А Мінськ — це мій Елізіум. Тут вся моя романтика, мрії, юнацькі устремління... Коли я гуляю по парку Горького, я можу згадати окрему історію про кожну сцену, атракціон і навіть лавочку. Все місто — мій сімейний альбом! У Мінську я трохи п'янію від спогадів і захвату. Ходжу як Будда і посміхаюся!" - підсумував рок-музикант.

Нагадаємо, що Сергій Міхалок - засновник, композитор, вокаліст і головний ідеолог мінської групи "Ляпис Трубецкой", яка ще існує. Батьки Сергія були військовими, тому більшу частину свого дитинства Міхалок провів у Німеччині. В кінці 1980-х років брав участь у різних конкурсах самодіяльності. У лютому 1990 року разом з Дмитром Свиридовичем та Русланом Владико створив гурт "Ляпис Трубецкой". Зараз Сергій є фронтменом гурту Brutto.

До речі, Міхалок презентував новий кліп на пісню "Брежнєв".