ru ua

Дружина соліста "Руки вверх" розкрила секрет його схуднення на 24 кг

Дружина соліста "Руки вверх" розкрила секрет його схуднення на 24 кг Фото: Сергій Жуков (rukivverh.ru)

За словами дружини співака, її чоловік не приймав ніяких таблеток

Соліст групи "Руки вверх" Сергій Жуков скинув за кілька місяців 24 кілограми і змінився до невпізнання. Його дружина Регіна Бурд розповіла, як артистові вдалося досягти таких результатів. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню Woman.ru.

"Хочу зазначити — це не було рішенням схуднути. Сергій просто серйозно зайнявся своїм здоров'ям. На жаль, він не завжди знаходить для цього час з-за величезної кількості роботи і гастролей. Природно, ми з дітками його у всьому підтримуємо, тим більше в цьому кроці для нас найголовніше, щоб татові було добре", — сказала Регіна.

"Це комплексна програма, яка була розроблена для Сергія індивідуально. Він пройшов повне медичне обстеження, лікар призначив йому певні фізичні навантаження, склав дієту. Протягом двох місяців чоловік суворо слідував всім рекомендаціям, хоча я уявляю, як це важко! Все проходить під наглядом лікарів, Сергій не приймає ніяких препаратів для схуднення. Лише праця і режим. І він також планує продовжувати далі", — розповіла дружина Жукова.

Як раніше писсал Styler, соліст групи "Руки вверх" схуд до невпізнання.