ru ua

Дружина вигнала Єгора Соболєва з дому з політичних мотивів

Дружина вигнала Єгора Соболєва з дому з політичних мотивів Фото: Єгор Соболєв та Марічка Падалко

У пошуках нового притулку втік депутат разом з однопартійцями відправився в готель

Нардеп Єгор Соболєв опублікував на Facebook пост зі скаргою на власну дружину, відому телеведучу Марічку Падалко. Як з'ясувалося, дружина змусила його піти з дому своєю різкою критикою на адресу фракції "Самопоміч", яка вилилася в заборону на запрошення в будинок її членів.

"Мамочкааа! Змушений піти з дому-за критики і тиску подружжя на адресу "Самодопомоги". Це сміх крізь сльози, але Маруся навіть заборонила мені запрошувати додому членів фракції, які не голосували за антидискримінаційні слова. Цікаво, це дискримінація чи ні?" - написав Соболєв.

Крім того, у своєму статусі нардеп вибухнув критикою на адресу "київського креативного класу", який, на його думку, міг би знайти більш гідних обурення "адресатів" - наприклад, президента.

"Якщо говорити серйозно, мій прекрасний київський креативний клас, якщо б таке обурення, яке ти висловлюєш "Самодопомоги", ти обернув би проти Президента, у нас вже був би новий Генпрокурор. Або Центрвиборчком. Або Конституційний суд. Або Генштаб. Але у нас все в порядку. А я йду домовлятися з однопартійцями, щоб пустили в готель", - написав Він.

Мамочкааа!Змушений піти з дому через критику і тиск дружини на адресу Самопомочі.Це сміх крізь сльози, але Маруся на...

Posted by Єгор Соболєв on 11 листопада 2015 р.

Нагадаємо, що нещодавно "свободівець" Мірошниченко також скаржився в соцмережах на свавілля з боку дружини - правда, колишньої.