ru ua

Жерара Депардьє звинуватили у зґвалтуванні: подробиці скандалу

Жерара Депардьє звинуватили у зґвалтуванні: подробиці скандалу Фото: Жерар Депардьє (GettyImages)

Прокуратура Парижа розпочала попереднє розслідування звинувачень

Молода французька актриса і танцівниця висунула проти відомого актора Жерара Депардьє звинувачення в сексуальних домаганнях і зґвалтуванні.. Про це повідомило інформагентство AFP з посиланням на джерела в суді.

22-річна дівчина, чиє ім'я не розкривається, стверджує, що два окремих випадки сексуального насильства сталися у французькому будинку Депардьє 7 і 13 серпня. За словами актриси, вона приходила на "неофіційні репетиції".

Французька поліція почала попереднє розслідування за статтею про сексуальних домаганнях щодо Депардьє.

69-річний актор через юриста повністю відкинув участь "у будь-нападах або зґвалтуваннях".

За даними джерел газети Parisien, Депардьє був другом батька жертви. Молода жінка йому повністю довіряла.

Адвокат актора заявив агентству France Press: "Жерар Депардьє вражений. Це звинувачення суперечить його єству і всьому, що він поважає в житті".

Депардьє не заперечує, що добре знає актрису, яка звинуватила його. При цьому категорично відкидає будь-яку агресію і насильство по відношенню до неї.

Нагадаємо, що в 2013 році Жерар Депардьє викликав бурю обурення у Франції, покинувши країну в знак протесту проти високих податків для багатих і прийнявши російське громадянство. Якийсь час він жив у Саранську, потім глава Чечні подарував йому квартиру в центрі Грозного. В результаті, зберігши російський паспорт, Депардьє перебрався до Бельгії.

Раніше суд Нью-Йорка відпустив американського продюсера Харві Вайнштейна, обвинуваченого в сексуальному насильстві, під заставу в розмірі одного мільйона доларів.

Додамо, що 25 травня 2018 року Вайнштейн, підозрюваний у сексуальних домаганнях, здався поліції Нью-Йорка. Вайнштейна звинувачують у зґвалтуванні однієї жінки і примусовий секс в іншому випадку.